Atsti Проектор, Мини Проектор Преносни LCD Проектор Full HD 1080P Поддржани, Компатибилен со паметен Телефон, ТВ Стап, Игри, HDMI, AV, Проектор за на Отворено Филмови.Бела

Atsti Проектор, Мини Проектор Преносни LCD Проектор Full HD 1080P Поддржани, Компатибилен со паметен Телефон,

DEN 1967.76

Неодамнешно

Това е достапна

Проектор користи принципот на дифузна одраз на обработка на слика, која е различна од директна светлина од традиционалните LCD ТЕЛЕВИЗОР.Се чувствуваат комотно се прегрна со звук.Опремени со 1.75 инчен full фреквенција висока верност двојна рогови, максимална моќност може да се постигне 10 W.проектор користи високо-перформанси чип AMLOGIC t972h, со највисока фреквенција на 19ghz.Во споредба со претходната генерација на чипови.Поддршка 2.4 G/ 5 G Wifi.ќе може да го споделуваат екранот од телефонот на проектор.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со Задоволителен одговор во рок од 24 часа!.проектор користи принципот на дифузна одраз на обработка на слика, која е различна од директна светлина од традиционалните LCD ТЕЛЕВИЗОР.Проекција светлината влегува во човековото око преку дифузна одраз, кој не е лесно да предизвика замор на очите, и се грижи за видот на деца и стари лица.Се чувствуваат комотно се прегрна со звук.Опремени со 1.75 инчен full фреквенција висока верност двојна рогови, максимална моќност може да се постигне 10 W.На 570m голем волумен на воздух дуктус дизајн е внимателно да се прилагоди од страна на акустична господар , зголемените и моќни.Опис : Материјал : plastic Color : White Size : 200*200*128mm Weight : 3.1 Тип : Дигитални Projector Screen Скала : 16 : 09 Ansi Lumens : 800 Optical Резолуција : 1920x1080dpi Projected Димензија : 40-200 inches Contrast Сооднос : 1000 : 1-2000 : 1 Projection Растојание : 1-4 MPower влез : 100-240 V 2.0 НА 50/60 HZPower отпад : Помалку 120 WProjection сооднос : 1.2 Корекција на грешките : 45 степен четири точка трапезоидна correction Memory : 2+16gb Bluetooth : 4.2 Звучен ефект : Dolby аудио.DTS -hd Speaker : Dual 10 W, 1.75 инчен full фреквенција hi-fi horn Home Кино Проектор : yes Package1* Projector Your задоволство е нашата единствена желба.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не!.

Додатоци на производот

J&C Проектор Покрие Отворено Водоотпорен Проектор Покрие Прашина Доказ Проектор Покрие Таванот Дома Проектор Неодамнешно
Општи Замена за Далечинска Контрола Одговара за Samsung UN65HU9000FXZA UN60JU650DFXZA UN60JS700D UN40JU650DF Неодамнешно
Општи Замена за Далечинска Контрола Одговара за Samsung UN65HU9000FXZA UN60JU650DFXZA UN60JS700D UN40JU650DF

Не програмирање е потребно.Информации за батеријата и упатство се исклучени.Универзален Далечински Уп�

DEN 422.16
SBSNH Големи до Мали Мини да Hdmi Конвертор, Проектор Конвертор, Мини Проектор, Црна Неодамнешно
SBSNH Големи до Мали Мини да Hdmi Конвертор, Проектор Конвертор, Мини Проектор, Црна

Женски конектор на производот е стандарден HDMI интерфејсот, и машки конектор е Мини HDMI интерфејсот и Micro H

DEN 1046.88
Паметен Телефон Проектор Создаде Мала Домашно Кино Пренослив Телефон Проектор Неодамнешно
Паметен Телефон Проектор Создаде Мала Домашно Кино Пренослив Телефон Проектор

?Материјал : Направен од картон, со стаклена леќа.Доаѓа подготвен состави.Одговара на телефони до максим

DEN 405.60
ViewSonic PJ513DB DLP Проектор - 5.7 Lbs Неодамнешно
ViewSonic PJ513DB DLP Проектор - 5.7 Lbs

Само 5,7 фунти уште оваа презентација проектор следи пакети 2,200 lumens.Тоа е светла избор за мобилни презент�

DEN 2400.00
Calvas Проектор мини систем за домашно Кино, LCD Проектори 400 Lumens 1080P HD Multimedia HDMI AV Кабел Далечински Неодамнешно
BLLXMX LCD Видео Проектор Канцеларија Презентација на Производи за Разлика од Односот 800X600dpi Резолуција Неодамнешно
BLLXMX LCD Видео Проектор Канцеларија Презентација на Производи за Разлика од Односот 800X600dpi Резолуција

Мали и Преносливо : Мини видео проекторот е мали и преносливо, и може да се носи во џеб или торба.Дури и де

DEN 1653.60
HCDZ Нови Општи Замена за Далечинска Контрола Одговара за Onkyo РК-708M ХТ-S9100THX РК-709M TX-SR333 A/V AV Неодамнешно
HCDZ Нови Општи Замена за Далечинска Контрола Одговара за Onkyo РК-708M ХТ-S9100THX РК-709M TX-SR333 A/V AV

Не програмирање потребно.Без батерија и инструкции се вклучени.Не се ПРИКАЖЕ копчето на располагање.За�

DEN 1128.00
OptiView Забава Сатурн Аура 40W LED 19PCS Зум Миење Светлина DMX 512 (Сатурн Аура 40W LED 19PCS Зум Миење на Неодамнешно
OptiView Забава Сатурн Аура 40W LED 19PCS Зум Миење Светлина DMX 512 (Сатурн Аура 40W LED 19PCS Зум Миење на

Моќен ЛЕР.Направени За Големи Место.Аура Ефекти 1 Година Гаранција.Модел : OE4019 Напон : AC 90 V240 V, 50 / 60 Hz Потро

DEN 2159.76
FENXIXI Мини HD Проекторот 180 Lumens Мобилни Преносни Џеб Дома 1080P Smart WiFi Андроид 7. 1 Проектор (Големина Неодамнешно
FENXIXI Мини HD Проекторот 180 Lumens Мобилни Преносни Џеб Дома 1080P Smart WiFi Андроид 7. 1 Проектор (Големина

Уживајте во вашата музика, фотографии и видеа, насекаде и во секое време.За време на проекторот е проект�

DEN 20676.48
BLLXMX Канцеларија Презентација на Производи Преносни Видео Проектор Безжичен WiFi Хотспот Мал Проектор за Неодамнешно
Удобно Контролер Додатоци, Предизвика Полнила Копчиња Предизвика Полнила Квалитет со Силиконска Материјал со Неодамнешно
НА-VP8 WiFi Проектор 5500Lumens LCD LED Фрлија Екран Bluetooth5.0 Звук Слушалка Безжичен Телефон Неодамнешно
НА-VP8 WiFi Проектор 5500Lumens LCD LED Фрлија Екран Bluetooth5.0 Звук Слушалка Безжичен Телефон

Производ големина(Dxšxv)275*1175*80mm.Моќ Voltage AC 100~240 V 50 / 60 Hz 1 x Далечински Управувач.Brand Blitzwolf Model VP8 Екранот type LCD Re

DEN 1524.00
VELIHOME Преносни Мини Проектор,Паметни HD Проекторот Филмски Проектор Мултифункционален Безжична Видео Beamer Неодамнешно
VELIHOME Преносни Мини Проектор,Паметни HD Проекторот Филмски Проектор Мултифункционален Безжична Видео Beamer

Мултифункционален интелигентни проектор : проекторот е компатибилен со различни уреди преку AV, VGA, HDMIко�

DEN 2966.64
Teerwere Мини Проектор HD Проекторот A12 1920x1080P Проектор Дома Кино со HDMI 3D Видео Beamer за 4K Пренослив Неодамнешно
Teerwere Мини Проектор HD Проекторот A12 1920x1080P Проектор Дома Кино со HDMI 3D Видео Beamer за 4K Пренослив

Подарок : Одлично ноќта на Вештерките или Божиќ подарок за вашиот љубовник,родителите,децата или пријат

DEN 1967.76
Видео Проектор Проектор Андроид 6.0 1080P Full HD 700 Lumens 3D WiFi, Bluetooth Домашен Театар Дома Филмски Неодамнешно
Видео Проектор Проектор Андроид 6.0 1080P Full HD 700 Lumens 3D WiFi, Bluetooth Домашен Театар Дома Филмски

Уникатен дизајн го прави полесно да се земе било каде,изграденаво двојна моќни звучници може да донесе �

DEN 2879.76
ZXXZ Тонер Кертриџ Замена за Canon CRG-332 Компатибилен за Canon Lbp7780Cx, Училиште, Канцеларија Мазна Висок Неодамнешно
ZXXZ Тонер Кертриџ Замена за Canon CRG-332 Компатибилен за Canon Lbp7780Cx, Училиште, Канцеларија Мазна Висок

Тонер Кертриџ CRG332 Серија применливи модели : За Canon lbp7780 Cx.Високиот број на страници : Тонер Кертриџ Црна 6

DEN 15340.56
753 LCD Проектор,Видео Проектор Отворено Филмски Проектор,HD Мобилен Телефон LCD + LED Интелигентни Мулти‑Јазик,AV/VGA/HD Неодамнешно
Epson PowerLite 4750W 3D Подготвени LCD Проектор - 720p - HDTV - 16:10 Неодамнешно
Epson PowerLite 4750W 3D Подготвени LCD Проектор - 720p - HDTV - 16:10

3x Посветли Бои и сигурен перформанси 3 LCD, 3чип технологија.Еден мерење на осветленост не е доволно да се �

DEN 1072.80
FENXIXI S6P Поддршка за 1080P Led Проектор 4000 Lumens Компатибилен USB VGA AV Преносни Кино Proyector Beamer Неодамнешно
FENXIXI S6P Поддршка за 1080P Led Проектор 4000 Lumens Компатибилен USB VGA AV Преносни Кино Proyector Beamer

Осветленост : 4000 Lumens ( Врв Вредност Предмет : 3500 5000 Lumens).Резолуција : 1280x720 Пиксели Физичка Резолуција.Подд

DEN 9356.40
Нови Општи Замена за Далечинска Контрола Одговара за Onkyo ХТ-R980 ХТ-RC620 ХТ-S5300 AV Мрежа домашно Кино Неодамнешно
Нови Општи Замена за Далечинска Контрола Одговара за Onkyo ХТ-R980 ХТ-RC620 ХТ-S5300 AV Мрежа домашно Кино

Не програмирање потребно.Без батерија и инструкции се вклучени.Не се ПРИКАЖЕ копчето на располагање.За�

DEN 634.80
Leankle Филтер за Воздух Замена за Epson ELPAF34/ V13H134A34, BrightLink 455Wi, EB-455Wi, EB-465i Неодамнешно
Leankle Филтер за Воздух Замена за Epson ELPAF34/ V13H134A34, BrightLink 455Wi, EB-455Wi, EB-465i

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1053.60
VAVA Безжични Камери Про Неодамнешно
VAVA Безжични Камери Про

Спецификации за Камерата : Леќа : 110°Широк Агол, f / 2.0 Резолуција : 1080p Ноќен Приказ : 2 x 850nm Инфрацрвена Све

DEN 1154.40
Патување Пренослив Проектор Случај Торба Компатибилен AAXA, AMOOAW, APEMAN, iCODIS, Кодак, Сива Неодамнешно
Патување Пренослив Проектор Случај Торба Компатибилен AAXA, AMOOAW, APEMAN, iCODIS, Кодак, Сива

Тоа е компатибилен со AAXA P300 Нео Пико 720 DLP Проектор КП60201 / AAXA P2Паметен Пико Проектор КП20003 / AAXA Пико Lcos Ми

DEN 718.80
3D Холограмот Проектор Светлина AC -во Реклама Екранот LED Фан Holographic Lmaging Светилка Далечински 3D Холограмот Неодамнешно
3D Холограмот Проектор Светлина AC -во Реклама Екранот LED Фан Holographic Lmaging Светилка Далечински 3D Холограмот

●Постојат 224 ПРЕДВОДЕНА од монистра.Кул, тридимензионални, holographic, подобрување на внимание, подобрување

DEN 1315.20
sgzyj Мини HD Проекторот 180 Lumens Мобилни Преносни Џеб Дома 1080P Smart WiFi Андроид 7.1 Проектор (Големина Неодамнешно
sgzyj Мини HD Проекторот 180 Lumens Мобилни Преносни Џеб Дома 1080P Smart WiFi Андроид 7.1 Проектор (Големина

Уживајте во вашата музика,фотографии и видеа,насекаде и во секое време.За време на проекторот е проекти�

DEN 11507.04
XIXIDIAN Проектор,1080p HD 4k Мини Проектор Vedio Вграден Звук Звучник, со Двојна Бенд WiFi Автофокус Глас Неодамнешно
XIXIDIAN Проектор,1080p HD 4k Мини Проектор Vedio Вграден Звук Звучник, со Двојна Бенд WiFi Автофокус Глас

Широк Компатибилност и Примена: проекторот е компатибилен со ТВ Кутија, ТВ Стап, Компјутери, Лаптопи, Т�

DEN 1178.40
Нови Општи Замена за Далечинска Контрола Одговара за Onkyo ХТ-R290 ХТ-R680 A/V AV Приемник домашно Кино Систем Неодамнешно
Нови Општи Замена за Далечинска Контрола Одговара за Onkyo ХТ-R290 ХТ-R680 A/V AV Приемник домашно Кино Систем

Не програмирање потребно.Без батерија и инструкции се вклучени.Не се ПРИКАЖЕ копчето на располагање.За�

DEN 940.80
Tanbaby Галакси Проектор Ѕвезда Проектор Океанот Галакси Светлина со Далечински Управувач Галакси 360 Про Проектор Неодамнешно Најдобра цена