3D Проектор TOUMEI V5, 3D Видео Проектор DLP 1080P HD, 3800 Lumens, Безжични Споделување на Екран за iOS Android Bluetooth 4.0 Корекција на Грешките, HDMI/ТФ/USB, Без Вграден во Батеријата, со Беспла?

3D Проектор TOUMEI V5, 3D Видео Проектор DLP 1080P HD, 3800 Lumens, Безжични Споделување на Екран за iOS Android

DEN 12347.76

Неодамнешно

Това е достапна

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 【3 D Проектор DLP HD】TOUMEI V5 DLP Проектор доаѓа со моќен 3800 висока lumens (450 ANSI) дисплеј чип и сликата може да биде до 300 инчи.Нејзините 1280*800 мајчин резолуција ви нуди одлична high-definition слики.Вграден Андроид оперативен СИСТЕМ со HDMI 2.0, Dual wifi, ТФ-картичка штекер, USB поддржува SSD хард диск, глушец или тастатура. 【Погодно Прикажување на Екранот】Изградена-во 2.4 G/5.8 G Двојна Wifi, fastly и непречено огледало на вашиот паметен телефон на проектор преку i OS Airplay/Miracast/DLNA.Дури и ако под не-wifi средина, сепак може да се работи за функцијата прикажување.Играње тоа како еден паметен телефон, како што се преземање на апликации од пазарот, трчање, додадени фајлови : : powerpoint/excel/збор за работа или училиште. 【Супер 3 D домашно Кино】Поддршка на 3 D DLP-Линк ти овозможува да се види HD 3 D филм едноставно дома! (Треба активно shutter 3 D очила и сандак веќе вклучени еден.) Авто-корекција на грешките и поддршка за 1080 P Full HD текст.Aspect Ratio : 4 : 3/16 : 9/16 : 10, Фрли Растојание : 1-6m.Проекција Методи : Пред Проекцијата/Задна Проекција/Виси Екипа.Кеш : 1 G DDR3, RAM меморија : 16 GB e MMC, ПРОЦЕСОРОТ : 64-битна Кортекс A53. Со искористување на DLP проектор технологија, животот на led сијалица се протега до 10 години. 【Повеќе Големи можности】Вграден гласно говорници(2x5 W) и поддршка за Dolby звучен ефект.Уживајте во големиот шокантен и живописни се огласи дури и ако не постојат надворешни звучници поврзани.Повеќе портови : HDMI, USBx2, 3.5 мм Аудио Џек, ethernet, DC моќност, AV.Тенок големина : 220*127*46mm, мала тежина : 754g. (Нема вградената батерија).Гаранција & Поддршка : 12 месеци гаранција 24 часа онлајн поддршка (ве молиме погледнете го упатството). 【Разноврсна Андроид Апликации】На Андроид системот ни носи најмногу стабилна трчање, брз одговор на оперативни и разноврсна употреба.Вграден-во Freeclick и Google play App Store, кој ви овозможува да ја преземете и инсталирате Апликации, како што се Kodi,Youtube, Hulu, Netflix, BBC, WWE, Скај ТВ, Foxnow и Канцеларија итн.Ако сакате некои дополнителни 3 D очила можете да пребарувате ASIN : B07 H9 TZHZ4 и B07 H9 SLLCW.Макс 4 K 3 D Модели Поддршка.Уживајте во 3 D филмови како во кино.Неверојатен контраст зема вашата забава искуство за да на следното ниво!.

Додатоци на производот

Паметен Телефон Проектор Создаде Мала Домашно Кино Пренослив Телефон Проектор Неодамнешно
Паметен Телефон Проектор Создаде Мала Домашно Кино Пренослив Телефон Проектор

?Материјал : Направен од картон, со стаклена леќа.Доаѓа подготвен состави.Одговара на телефони до максим

DEN 405.60
Leankle Филтер за Воздух Замена за Epson ELPAF34/ V13H134A34, BrightLink 455Wi, EB-455Wi, EB-465i Неодамнешно
Leankle Филтер за Воздух Замена за Epson ELPAF34/ V13H134A34, BrightLink 455Wi, EB-455Wi, EB-465i

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1053.60
HCDZ Нови Општи Замена за Далечинска Контрола Одговара за Onkyo РК-708M ХТ-S9100THX РК-709M TX-SR333 A/V AV Неодамнешно
HCDZ Нови Општи Замена за Далечинска Контрола Одговара за Onkyo РК-708M ХТ-S9100THX РК-709M TX-SR333 A/V AV

Не програмирање потребно.Без батерија и инструкции се вклучени.Не се ПРИКАЖЕ копчето на располагање.За�

DEN 1128.00
НА-VP8 WiFi Проектор 5500Lumens LCD LED Фрлија Екран Bluetooth5.0 Звук Слушалка Безжичен Телефон Неодамнешно
НА-VP8 WiFi Проектор 5500Lumens LCD LED Фрлија Екран Bluetooth5.0 Звук Слушалка Безжичен Телефон

Производ големина(Dxšxv)275*1175*80mm.Моќ Voltage AC 100~240 V 50 / 60 Hz 1 x Далечински Управувач.Brand Blitzwolf Model VP8 Екранот type LCD Re

DEN 1524.00
VELIHOME Преносни Мини Проектор,Паметни HD Проекторот Филмски Проектор Мултифункционален Безжична Видео Beamer Неодамнешно
VELIHOME Преносни Мини Проектор,Паметни HD Проекторот Филмски Проектор Мултифункционален Безжична Видео Beamer

Мултифункционален интелигентни проектор : проекторот е компатибилен со различни уреди преку AV, VGA, HDMIко�

DEN 2966.64
OptiView Забава Сатурн Аура 40W LED 19PCS Зум Миење Светлина DMX 512 (Сатурн Аура 40W LED 19PCS Зум Миење на Неодамнешно
OptiView Забава Сатурн Аура 40W LED 19PCS Зум Миење Светлина DMX 512 (Сатурн Аура 40W LED 19PCS Зум Миење на

Моќен ЛЕР.Направени За Големи Место.Аура Ефекти 1 Година Гаранција.Модел : OE4019 Напон : AC 90 V240 V, 50 / 60 Hz Потро

DEN 2159.76
Teerwere Мини Проектор HD Проекторот A12 1920x1080P Проектор Дома Кино со HDMI 3D Видео Beamer за 4K Пренослив Неодамнешно
Teerwere Мини Проектор HD Проекторот A12 1920x1080P Проектор Дома Кино со HDMI 3D Видео Beamer за 4K Пренослив

Подарок : Одлично ноќта на Вештерките или Божиќ подарок за вашиот љубовник,родителите,децата или пријат

DEN 1967.76
XIXIDIAN Проектор,1080p HD 4k Мини Проектор Vedio Вграден Звук Звучник, со Двојна Бенд WiFi Автофокус Глас Неодамнешно
XIXIDIAN Проектор,1080p HD 4k Мини Проектор Vedio Вграден Звук Звучник, со Двојна Бенд WiFi Автофокус Глас

Широк Компатибилност и Примена: проекторот е компатибилен со ТВ Кутија, ТВ Стап, Компјутери, Лаптопи, Т�

DEN 1178.40
753 LCD Проектор,Видео Проектор Отворено Филмски Проектор,HD Мобилен Телефон LCD + LED Интелигентни Мулти‑Јазик,AV/VGA/HD Неодамнешно
Удобно Контролер Додатоци, Предизвика Полнила Копчиња Предизвика Полнила Квалитет со Силиконска Материјал со Неодамнешно
OMMC 4K UHD Ласерски ТВ Домашен Театар Проектор | Светла 2500 ANSI Lumens | Ултра Краток Фрли | Вграден Интегриран Неодамнешно Најдобра цена
OMMC 4K UHD Ласерски ТВ Домашен Театар Проектор | Светла 2500 ANSI Lumens | Ултра Краток Фрли | Вграден Интегриран

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 3312.00 3551.76
Optoma HD27E 1080p Дома Кино Проектор со 3400 Lumens, Идеален за Внатрешна Или Надворешна Филмови, Спорт и Неодамнешно
Optoma HD27E 1080p Дома Кино Проектор со 3400 Lumens, Идеален за Внатрешна Или Надворешна Филмови, Спорт и

СУПЕРСВЕТЛИ : Уживате во неверојатна 3,400 lumens на светлината во секоја соба во вашиот дом театар или дневн�

DEN 1967.76
Calvas Проектор мини систем за домашно Кино, LCD Проектори 400 Lumens 1080P HD Multimedia HDMI AV Кабел Далечински Неодамнешно
Calvas Проектор мини систем за домашно Кино, LCD Проектори 400 Lumens 1080P HD Multimedia HDMI AV Кабел Далечински

Модел : G814 Обработка на слика Технологија : TFT LCD.ТФ : Максимална поддршка 64 G.Контраст : 1000 : 1 Aspect ratio : 16 : 9 / 4

DEN 2159.76
Патување Пренослив Проектор Случај Торба Компатибилен AAXA, AMOOAW, APEMAN, iCODIS, Кодак, Сива Неодамнешно
Патување Пренослив Проектор Случај Торба Компатибилен AAXA, AMOOAW, APEMAN, iCODIS, Кодак, Сива

Тоа е компатибилен со AAXA P300 Нео Пико 720 DLP Проектор КП60201 / AAXA P2Паметен Пико Проектор КП20003 / AAXA Пико Lcos Ми

DEN 718.80
NEC NP-PX750U2-18ZL 7500-лумен Widescreen Професионална Инсталација Проекторот со Леќа Неодамнешно
NEC NP-PX750U2-18ZL 7500-лумен Widescreen Професионална Инсталација Проекторот со Леќа

СликавоСлика.Табла Режим.Работ Мешање.На 7500лумен NEC PX750 U професионална инсталација проекторот е дизајн�

DEN 1173.60
SBSNH Големи до Мали Мини да Hdmi Конвертор, Проектор Конвертор, Мини Проектор, Црна Неодамнешно
SBSNH Големи до Мали Мини да Hdmi Конвертор, Проектор Конвертор, Мини Проектор, Црна

Женски конектор на производот е стандарден HDMI интерфејсот, и машки конектор е Мини HDMI интерфејсот и Micro H

DEN 1046.88
HCDZ Замена Далечински Управувач за Sceptre E245BD-FHDU E245PD-FHDR E240LC-FHD E240PC-FHD Плазма LCD LED ТВ Неодамнешно
HCDZ Замена Далечински Управувач за Sceptre E245BD-FHDU E245PD-FHDR E240LC-FHD E240PC-FHD Плазма LCD LED ТВ

Не батеријата вклучена.Нема потреба да се постави ,тоа ќе биде се работи директно начин откако сосема но

DEN 396.72