Kukko 2-Вилицата Само Центрирање Puller, 6.5 Тон Капацитет 7/8 Да 6-3/8 Е Отворена, 6-3/8 Достигне

Kukko 2-Вилицата Само Центрирање Puller, 6.5 Тон Капацитет 7/8 Да 6-3/8 Е Отворена, 6-3/8 Достигне

DEN 9676.56

Неодамнешно

Това е достапна

БРЕНД : Kukko.Се ШИРИ ИНЧИ : 7/8 да 6-3/8. ДЛАБОЧИНА ИНЧИ : 6-3/8. БРОЈ НА ВИЛИЦИТЕ : 2. КАПАЦИТЕТ ТОНИ : 6.5. За отстранување на лежишта, запчаници, дисковите итн.Хексагонални Диск (Машки) (Метрички) 19mm Maximum Оптоварување (Метрички) 6t Space Веднаш Да Го (Метрички) 32mm Space Подолу 1/2 "Простор Подолу (Метрички) 12mm Depth (Метрички) 160mm Spread (Метрички) 23 - 160mm Space Веднаш До 1 1/4 "Максимален вртежен момент (Метрички) 140 Nm Specifications : БРЕНД : Kukko SPREAD ИНЧИ : 7/8 да 6-3/8 DEPTH ИНЧИ : 6-3/8 NUMBER НА ВИЛИЦИТЕ : 2 CAPACITY ТОНИ : 6.5 МАКСИМАЛЕН вртежен момент FT/LB : 10 MANUFACTURERS ДЕЛ БРОЈ : 44-3 DESCRIPTION : Серија 44 Универзална 2-Вилицата Puller Со Авто-Центрирање И Вилиците.

Додатоци на производот

Перформанси Алатка W139 8-Инчен 2 Вилица Опрема Puller Неодамнешно
Перформанси Алатка W139 8-Инчен 2 Вилица Опрема Puller

Топлина третираат легиран челик.Капка фалсификувани за сила.Хром позлатен заврши.Големина : 8" 2 Вилица.П

DEN 361.92
ОЕМ АЛАТКИ 27139 Chrysler Хармонично Dampener Puller Неодамнешно
ОЕМ АЛАТКИ 27139 Chrysler Хармонично Dampener Puller

Термички обработени Вилици и Притисок Завртка за Издржливост 2 Адаптер Прачки за Различни Големината.Д�

DEN 1473.84
Преку ШАЛТЕР 1176 2 или 3-Вилицата Слајд Чекан Puller со 5 lb. Чекан и Реверзибилна Вилици Неодамнешно
Преку ШАЛТЕР 1176 2 или 3-Вилицата Слајд Чекан Puller со 5 lb. Чекан и Реверзибилна Вилици

Puller карактеристики на 21 / 2 lb.чекан, 2начин и 3начин глави, и 27 инчи целокупната должина.Исклучително разно

DEN 2043.60
Qiilu 5pcs Јаглероден Челик Внатрешни Надворешни Опрема Имајќи Puller Отстранување Алатка Слајд Чекан за Полнење Неодамнешно
Преку ШАЛТЕР 1023 2-Тон Реверзибилна Вилица 'Стапица-O-Matic' Puller - 2/3 Вилица (Механички) Неодамнешно
Преку ШАЛТЕР 1023 2-Тон Реверзибилна Вилица 'Стапица-O-Matic' Puller - 2/3 Вилица (Механички)

Преку ШАЛТЕР е 2тон капацитет, 2 / 3вилицата, реверзибилна рачка и имајќи puller е лесно да се конфигурираат к

DEN 1032.00