Стенли Прото J4232SJ 10 Тон -Леснотијата 2-Начин Директно Вилица Puller Сет

Стенли Прото J4232SJ 10 Тон -Леснотијата 2-Начин Директно Вилица Puller Сет

DEN 791.04

Неодамнешно

Това е достапна

10 Тон Прото-Леснотијата 2-Начин Директно Вилица puller сет.Стигнат до : 4-11/16-инчни и 7-1/8-инчен (12-Инчен со вилиците им била заклучена заедно)- се Шири : 10-Инчен. 8.68-кг Тежина.Стенли J4232 SJ 10 Тон Прото-Леснотијата 2-Начин Директно Вилица puller поставите Стигнат до : 4-11/16-инчни и 7-1/8-инчен (12-Инчен со вилиците им била заклучена заедно)- се Шири : 10-Инчен. 8.68-кг Тежина.

Додатоци на производот

ОЕМ АЛАТКИ 27139 Chrysler Хармонично Dampener Puller Неодамнешно
ОЕМ АЛАТКИ 27139 Chrysler Хармонично Dampener Puller

Термички обработени Вилици и Притисок Завртка за Издржливост 2 Адаптер Прачки за Различни Големината.Д�

DEN 1473.84
Qiilu 5pcs Јаглероден Челик Внатрешни Надворешни Опрема Имајќи Puller Отстранување Алатка Слајд Чекан за Полнење Неодамнешно
CTA Алатки 8045 3-Вилицата Прилагодливи/Реверзибилна Рачка на Puller, 8-Инчен Неодамнешно
CTA Алатки 8045 3-Вилицата Прилагодливи/Реверзибилна Рачка на Puller, 8-Инчен

5Тон Капацитет.Се прилагодува и е Реверзибилна и Вилиците 51 / 2Инчен Дофат 9Инчен Центар Завртка има Казн�

DEN 1726.80
Преку ШАЛТЕР 1176 2 или 3-Вилицата Слајд Чекан Puller со 5 lb. Чекан и Реверзибилна Вилици Неодамнешно
Преку ШАЛТЕР 1176 2 или 3-Вилицата Слајд Чекан Puller со 5 lb. Чекан и Реверзибилна Вилици

Puller карактеристики на 21 / 2 lb.чекан, 2начин и 3начин глави, и 27 инчи целокупната должина.Исклучително разно

DEN 2043.60
Перформанси Алатка W139 8-Инчен 2 Вилица Опрема Puller Неодамнешно
Перформанси Алатка W139 8-Инчен 2 Вилица Опрема Puller

Топлина третираат легиран челик.Капка фалсификувани за сила.Хром позлатен заврши.Големина : 8" 2 Вилица.П

DEN 361.92
Kukko 2-Вилицата Само Центрирање Puller, 6.5 Тон Капацитет 7/8 Да 6-3/8 Е Отворена, 6-3/8 Достигне Неодамнешно
Kukko 2-Вилицата Само Центрирање Puller, 6.5 Тон Капацитет 7/8 Да 6-3/8 Е Отворена, 6-3/8 Достигне

БРЕНД : Kukko.Се ШИРИ ИНЧИ : 7 / 8 да 63 / 8 ДЛАБОЧИНА ИНЧИ : 63 / 8 БРОЈ НА ВИЛИЦИТЕ : 2 КАПАЦИТЕТ ТОНИ : 6.5...

DEN 9676.56
Преку ШАЛТЕР 1023 2-Тон Реверзибилна Вилица 'Стапица-O-Matic' Puller - 2/3 Вилица (Механички) Неодамнешно
Преку ШАЛТЕР 1023 2-Тон Реверзибилна Вилица 'Стапица-O-Matic' Puller - 2/3 Вилица (Механички)

Преку ШАЛТЕР е 2тон капацитет, 2 / 3вилицата, реверзибилна рачка и имајќи puller е лесно да се конфигурираат к

DEN 1032.00