CTA Алатки 8045 3-Вилицата Прилагодливи/Реверзибилна Рачка на Puller, 8-Инчен

CTA Алатки 8045 3-Вилицата Прилагодливи/Реверзибилна Рачка на Puller, 8-Инчен

DEN 1726.80

Неодамнешно

Това е достапна

5-Тон Капацитет.Се прилагодува и е Реверзибилна и Вилиците. 5-1/2-Инчен Дофат. 9-Инчен Центар Завртка има Казна-Провира за Екстра Влечење Моќ.Кован од Легура, Топлина Третира Челик.CTA Алатки 8045 3-Вилицата Прилагодливи/Реверзибилна Рачка на Puller - 8-Инчен има капацитет од 5-тони.Тоа е фалсификувани од легура, топлина третира челик, со казна-навој центар завртка за екстра влечење моќ.Вилиците се прилагодливи и/или лево за да се прошири апликации.Опсегот на оваа алатка е 5-1/2-Инчен и завртка должина е 9-Инчен.Тешки-должност изградба овозможува за сила и издржливост.Дали подесување до вашиот '68 Corvette или менување на масло на John Deere трактор, CTA може да ве снабди со алатки потребни за да се направи на работа.Калифорнија Проп 65 - Предупредување, Овој производ содржи хемикалии познати на Државата Калифорнија да предизвика рак, раѓање дефекти или други репродуктивни штета.

Додатоци на производот

Преку ШАЛТЕР 1176 2 или 3-Вилицата Слајд Чекан Puller со 5 lb. Чекан и Реверзибилна Вилици Неодамнешно
Преку ШАЛТЕР 1176 2 или 3-Вилицата Слајд Чекан Puller со 5 lb. Чекан и Реверзибилна Вилици

Puller карактеристики на 21 / 2 lb.чекан, 2начин и 3начин глави, и 27 инчи целокупната должина.Исклучително разно

DEN 2043.60
Перформанси Алатка W139 8-Инчен 2 Вилица Опрема Puller Неодамнешно
Перформанси Алатка W139 8-Инчен 2 Вилица Опрема Puller

Топлина третираат легиран челик.Капка фалсификувани за сила.Хром позлатен заврши.Големина : 8" 2 Вилица.П

DEN 361.92
Kukko 2-Вилицата Само Центрирање Puller, 6.5 Тон Капацитет 7/8 Да 6-3/8 Е Отворена, 6-3/8 Достигне Неодамнешно
Kukko 2-Вилицата Само Центрирање Puller, 6.5 Тон Капацитет 7/8 Да 6-3/8 Е Отворена, 6-3/8 Достигне

БРЕНД : Kukko.Се ШИРИ ИНЧИ : 7 / 8 да 63 / 8 ДЛАБОЧИНА ИНЧИ : 63 / 8 БРОЈ НА ВИЛИЦИТЕ : 2 КАПАЦИТЕТ ТОНИ : 6.5 За отстрану

DEN 9676.56
Qiilu 5pcs Јаглероден Челик Внатрешни Надворешни Опрема Имајќи Puller Отстранување Алатка Слајд Чекан за Полнење Неодамнешно
Преку ШАЛТЕР 1023 2-Тон Реверзибилна Вилица 'Стапица-O-Matic' Puller - 2/3 Вилица (Механички) Неодамнешно
Преку ШАЛТЕР 1023 2-Тон Реверзибилна Вилица 'Стапица-O-Matic' Puller - 2/3 Вилица (Механички)

Преку ШАЛТЕР е 2тон капацитет, 2 / 3вилицата, реверзибилна рачка и имајќи puller е лесно да се конфигурираат к

DEN 1032.00
ОЕМ АЛАТКИ 27139 Chrysler Хармонично Dampener Puller Неодамнешно
ОЕМ АЛАТКИ 27139 Chrysler Хармонично Dampener Puller

Термички обработени Вилици и Притисок Завртка за Издржливост 2 Адаптер Прачки за Различни Големината.Д

DEN 1473.84