Ghopy Покачена Мачка Куче Еден Чинии, Храна за Миленичиња Вода Сад со 15°Поместување Воскресна, Пет Хранење Сад за Мачки Мачиња, Храна Одделение,Материјал Nonslip Мачка Ја

Ghopy Покачена Мачка Куче Еден Чинии, Храна за Миленичиња Вода Сад со 15°Поместување Воскресна, Пет Хранење

DEN 1092.00

Неодамнешно

Това е достапна

????【Намалување на Вратот Товар】 : 15° поместување дизајн се штити домашно милениче цервикален ' рбет и да им помогне на ослободување на притисокот на домашно милениче вратот.Миленичиња сад обезбедува удобен јадење и удобно лижење за вашето домашно милениче. ????【Совршен За Мачка или Мало Куче】 : Едно домашно милениче сад за храна и за вода.Со голема рамнотежа,рамни вода сад дизајн може да се спречи вода од јавните надвор.Тилт агол дизајн храната сад чува храна се наредат или паѓа на центар, лесно за вашата мачка да јаде. ????【Лесно да се Чисти】 : поставените мачка храната сад е пренослив и лесно да се извади за перење и одржување на чиста.Згора на тоа, со додавање на храна или вода е исто така многу погодни. ????【Против Повраќање Мачка Сад】 : мачката чаши покачена стави мачка устата во подобра позиција во однос на нејзиниот стомак, тоа им помага да се мачка проголта повеќе лесно и олеснување на нивната повремена повраќање,како и го намалува ризикот од "нередот", и варење. ????【 Транспарентен И Против Пролизгување Дизајн】 : Транспарентна чаши можат да го контролираат износот на храната.Не се лизга ABS на дното за да се спречи чаши од лизгање кога домашно милениче е за јадење.Едноставен модерен дизајн изгледа одлично во вашата домашна декорација.Наслов : Мачка Храна и Вода Сад во Собата Спецификација : Материјал : АБС Боја како што е прикажано Големина : 14*12.5 cm,Највисок : 14cm, Најниската : 8.5 cm.Еден сад големина : 13cm (Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од 1-3мм.) Функција : 1.Намалување на товарот на вратот, хранењето на храна за миленичиња сад е многу удобно, може да се промовира здравјето на дигестивниот систем и го направи на оброк за време на домашни миленици кои страдаат од артритис, вратот или грбот проблеми поудобно, а со тоа промовирање на протокот на храна од устата на стомакот, и е лесно да ги Проголта. 2.Лесен за миење садови, транспарентни садот се отстранува и лесно да се извади за чистење и одржување на чиста. 3.Садот е специјално подготвени за вашето домашно милениче.Таа е направена од еколошки храна-одделение пластика и нерѓосувачки челик.Тоа е нетоксичен и безбеден за вашето домашно милениче, па тоа е повеќе од пријатно да се јадат. 4.Навалена дизајн, одлична за домашни миленици јадење и голтање, промовирање на дигестивниот здравје. 5.Погоден за мокра храна, конзервирана храна, сува храна.Тоа им овозможува на вашата мачка да добиете храна и вода лесно.Пакет Вклучувајќи : 1pc Мачка Сад.

Додатоци на производот

Ika Omnis Покачена Куче, Мачка Сад Милениче Ceremic Храна и Вода Сад - Покрена Бамбус Стојат Јадења Фидер Сад Неодамнешно
Ika Omnis Покачена Куче, Мачка Сад Милениче Ceremic Храна и Вода Сад - Покрена Бамбус Стојат Јадења Фидер Сад

????Тројно Кучето & Cat Чинии : Сет од 3 Кучето & Cat Чинии, погоден за две кучиња или мачки.Високиот Квалитет и �

DEN 837.60
Felli Kaleido Врховниот Мачка Куче Сад Идеални за Мали Средни Големи Брза Исхрана на домашни Миленичиња Не Неодамнешно
Felli Kaleido Врховниот Мачка Куче Сад Идеални за Мали Средни Големи Брза Исхрана на домашни Миленичиња Не

ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ПРЕНОСЛИВ САД ДОАЃА СО ГОЛЕМИНИ И КАРАКТЕРИСТИКИ за ДА ОДГОВАРА на ВАШИТЕ МИЛЕНИЦИ ИСХРА�

DEN 383.76
Покачена Мачка Чаши (Розева) Неодамнешно
Покачена Мачка Чаши (Розева)

Нерѓосувачки Челик Отстранлив Сад.Покачена Нерѓосувачки Челик Милениче Сад доаѓа во 3 различни бои!Едн�

DEN 431.76
Керамички Покрена Мачка Чинии, Покачена Мачка Храна и Вода Чаши, Порцелан Стрес Слободни Мачка Храна Фидер Неодамнешно
DUDUPE Бамбус Покачена Куче Сад Стојат со Среден Правоаголник Перат Куче Пишам Подлога, Прилагодлив Покрена Неодамнешно
COMEONE Керамички Покрена Пет Чаши за Мачки и Кучиња Покачена Мачка Храна Чаши Вода Сад Јадење Стрес Слободни, Неодамнешно
Воскресна Мачка Храната Сад, Двојно Пет Чаши со Стојат, Не се Лизга, Не-Истури, Мачка на Храна и Вода Чаши Неодамнешно
Воскресна Мачка Храната Сад, Двојно Пет Чаши со Стојат, Не се Лизга, Не-Истури, Мачка на Храна и Вода Чаши

Поздравниотдоказ, опкружен со поздравниотдоказ нота за да се спречи храна и вода од се повлече од послу�

DEN 1291.20
Воскресна Мачка Чинии за Храна и Вода-Покачена Мачка Храната Сад-Пет Керамички Садови за Мачки и Мали Кучиња,машина Неодамнешно
Мачка Храна Чинии Не се Лизга Куче Јадење Храна за Миленичиња Чаши Портокал Фламинго Пеперутка Плитки Мачка Неодамнешно
Домашно милениче Сад Покрена Куче, Мачка Храна Чинии Нерѓосувачки Челик Против Повраќање Навалена Покачена Неодамнешно
Hemobllo Керамички Покрена Мачка Сад - Чудни Мачка Покачена Вода Сад, Покрена Мачка Сад за Сува Мокра Мачка Неодамнешно
Hemobllo Керамички Покрена Мачка Сад - Чудни Мачка Покачена Вода Сад, Покрена Мачка Сад за Сува Мокра Мачка

Домашно МИЛЕНИЧЕ САД : совршен висина на мачка сад може да го намали товарот на мачки вратот.Вашиот симп�

DEN 376.56
LIONWEI LIONWELI Керамички Покачена Покрена Мачка Сад со Дрво Застане Не Истури Храна за Миленичиња Вода Фидер Неодамнешно
Покачена Куче Чаши Покрена Милениче Фидер Мачка Храна и Вода Ресторан Стојат Поставени за Кучиња, Мачки, и Неодамнешно
TFKitchen ПВЦ Покачена Куче и Мачка Милениче Внесувач, Еден Сад Покрена Стојат Неодамнешно Најдобра цена
TFKitchen ПВЦ Покачена Куче и Мачка Милениче Внесувач, Еден Сад Покрена Стојат

ПВЦ покачена куче, мачка милениче внесувач, еден сад покрена застане 3 четвртиот 11" Високи.Без конзерван�

DEN 1679.76
StarSun Депо PetsStop Пирамида Покачена Куче Фидер - Среден Неодамнешно
StarSun Депо PetsStop Пирамида Покачена Куче Фидер - Среден

Домашно Милениче Задолжени За Хранење Телиња.Домашно Милениче Задолжени За Хранење Телиња.Бродот.Тежи�

DEN 890.40
JiangYan-НИ Покрена Мачка Чаши 0°-20° Поместување Мачка Храна Вода Сад, Покачен Мачка Чаши Фидер Јадење Стрес-Слободен Неодамнешно
VENTION Нерѓосувачки Челик Whisker Олеснување Мачка Храната Сад, Плитки Метал Мачка Чаши Сет, 10 - 56 Оз Замена Неодамнешно
VENTION Нерѓосувачки Челик Whisker Олеснување Мачка Храната Сад, Плитки Метал Мачка Чаши Сет, 10 - 56 Оз Замена

Нерѓосувачки челик производи се трајни и се носатотпорни, не е лесно да се скршени и тешко да се деформи�

DEN 301.92
Среќа Зора Двојно Зголемено Мачка Чаши со Покрена Стојат, 15 Навалена мачка Сад Дизајн Вратот Guard Стојат Неодамнешно
Среќа Зора Двојно Зголемено Мачка Чаши со Покрена Стојат, 15 Навалена мачка Сад Дизајн Вратот Guard Стојат

【ВИСОК КВАЛИТЕТ на САД】Покачена мачки чинии се направени на екопријателски хранаодделение квалитет н

DEN 326.16
不适用 Еден Покрена Куче, Мачка Сад 15°Поместување Не се Лизга Храна за Миленичиња Вода Фидер Куче Маче Пиење Неодамнешно
Platinum Миленици Олимписки Еден Ресторан Фидер со Нерѓосувачки Челик Куче Сад, Медиум Неодамнешно
Platinum Миленици Олимписки Еден Ресторан Фидер со Нерѓосувачки Челик Куче Сад, Медиум

Вклучува покачен стојат со еден медиум (3.5 купот / 28 мл) сад.Идеална големина на : medium куче раси (Corgis, Spaniels, S

DEN 656.16
Balacoo Керамика Покрена Мачка Сад Чудни Мачка Јадење Аглеста Покачена Мачка Сад Милениче Фидер Сад Розова Неодамнешно
Balacoo Керамика Покрена Мачка Сад Чудни Мачка Јадење Аглеста Покачена Мачка Сад Милениче Фидер Сад Розова

Поставените сад има повеќе погодно висина и мачка doesnâ€т мора да се водат вратот.Тоа може да се заштити �

DEN 345.36