SHANY Мини Шминка Воз Случај Со Огледало - Тиркизна

SHANY Мини Шминка Воз Случај Со Огледало - Тиркизна

DEN 959.76

Неодамнешно

Това е достапна

Шик, елегантен и тренди козметика воз случај за шминка lovers.By далеку еден од најдобрите шминка складирање опции на пазарот.Мерки на 9.X 6 во.X 6 во.и тежи помалку од четири килограми.Меки кадифени ткаенини внатре и квалитетна ABS пластика и Алуминиум надвор.Издржливи ентериер со прашина-доказ, и истури-доказ пакување за долгорочна употреба.Совршен за најгласен поборник натпревари, танц мајки, и зад сцената шминка.Секоја лента има свој заштитник на филмот да се задржи прашина и шминка од добивање во случајот.Голема за да ги зачувате вашите ноктите полирање, фондации, сенката за очи синглови, и други убавина додатоци.Овој случај беше дизајниран од страна на шминка професионалци во U. S. A. SHANY е член на КАРТАТА и сите наши производи се суровост-слободни.На SHANY Мини Шминка Воз Случај е модерно симпатична и компактен шминка случај за да се осигура безбедноста и организација на вашите козметика и алатки.Овој случај мерки во 9 инчи X 6 инчи X 6 инчи со две продолжи коцки кои лесно може да се вклопи во нашиот Совршен Платно Фондацијата, Сенката за Очи Синглови, и ЌЕ Креми.Случајот дизајн е толку разновиден, тоа исто така може да се користи за чување помине уметност производи, нашата УВ фенови и модни додатоци.Нејзините користи се ограничени од вашата имагинација.Секоја лента и на дното оддел е направен од прашина-доказ акрилик листови, кои се лесно да се чисти и одржува.Посебна преграда, со вграден огледало ќе ви помогне да се применуваат шминка на-на-go.Случајот надворешноста е изграден со алуминиумски рабови и lockable брави.На SHANY Мини Шминка Воз Случаи доаѓаат во широк спектар на бои за да се обезбеди најдобрите еден за вашата личност.Ова е голема купи за tweens и шминка почетници.Ако вашиот случај пристигнува оштетени за време на превозот процес или ако производот ако неисправни, ние со задоволство ќе го замени.Ве молиме овозможи 1 - 2 недели за замена за да се дојде.На SHANY Мини Шминка Воз Случај е модерно симпатична и компактен шминка случај за да се осигура безбедноста и организација на вашите козметика и алатки.Оваа мини шминка случај доаѓа со две продолжи коцки кои лесно може да се вклопи во нашите индивидуални шминка производи.Случајот дизајн е толку разновиден дека може да се користи за складирање помине уметност производи и модни додатоци.Отвори на врвот на замрзнување за да се открие вграден огледало кое ќе ви помогне да се применуваат шминка на-на-go.Она што е во Кутијата : .

Додатоци на производот

Патување Toiletry Торба Ѕвезди Ракета Шминка Воз Случај На Големи Водоотпорен Козметички Шминка За Чување Моден Неодамнешно
ROWNYEON Шминка Торба Козметички Шминка Воз Случај Уметник Шминка Организатор Професионални Преносни Складирање Неодамнешно
Unicey Шминка Торба, Акварел Велигденски Јајца Пакет Козметички Торба Преносни Tote Патнички Воз Случај Организаторот Неодамнешно
AUTOKOLA СМ-2083 Алуминиум Легура Шминка Воз Случај Накит Кутија Организатор Бела Зебра Линија, Преносни Складирање Неодамнешно
Unicey Шминка Торба, Hummingbirds и Hibiscus Цвеќе Козметика Торба Преносни Tote Патнички Воз Случај Организаторот Неодамнешно
Unicey Шминка Торба, Hummingbirds и Hibiscus Цвеќе Козметика Торба Преносни Tote Патнички Воз Случај Организаторот

Лесно Капацитет : Патување Toiletry Торба има големина 6.9*4.1*2.8 инч / 17.5*7*10.5 см, со патент се затворени, тоа има

DEN 287.76
Г-Дин Брилијантен Акварел Цвеќиња Патување Шминка Воз Случај Шминка Козметички Случај Прилично Модел Организатор Неодамнешно
Unicey Шминка Торба, Денот на Вљубените Розова Љубов Срцето Шема Козметички Торба Преносни Tote Патнички Воз Неодамнешно
Byootique Брилијантен Сина 4in1 Козметички Lockable Возен Шминка Случај Количка Шминка Ноктите Уметник Патнички Неодамнешно
Byootique Брилијантен Сина 4in1 Козметички Lockable Возен Шминка Случај Количка Шминка Ноктите Уметник Патнички

Голем горниот и долниот прегради без dividers може да се сместат фен за коса, straighteners, спрејови, четка кеси и �

DEN 4317.60
Изгрејсонце C3022 2-Ниво Хармоника Коцки Шминка Случај со Рамо, Рака и Четка Носителот На 16-Инчен, Црното Неодамнешно
Изгрејсонце C3022 2-Ниво Хармоника Коцки Шминка Случај со Рамо, Рака и Четка Носителот На 16-Инчен, Црното

Мека еднострани шминка случај направени со тешки 1680d црна најлон заврши.Се отвора со затворач за да се о�

DEN 1504.56
Unicey Шминка Торба, Водител на Моделот Козметички Торба Преносни Tote Патнички Воз Случај Организаторот Accessorie Неодамнешно
Козметички Случај Патнички Воз Шминка Случај Организаторот Преносни Складирање Торба за Козметика, Шминка Четки Неодамнешно
Козметички Случај Патнички Воз Шминка Случај Организаторот Преносни Складирање Торба за Козметика, Шминка Четки Неодамнешно
Патување Toiletry Торба Еднорог Планети Шминка Воз Случај На Големи Водоотпорен Козметички Шминка За Чување Неодамнешно
Патување Toiletry Торба Еднорог Планети Шминка Воз Случај На Големи Водоотпорен Козметички Шминка За Чување

Производ големина : 18.5x7.5x13cm / 7.3x3x5.1in, тежина : 60g.Функционални карактеристики : дома патување бизнис патув�

DEN 3167.76
Патување Toiletry Торба Воз Ретро Шминка Воз Случај На Големи Водоотпорен Козметички Шминка За Чување Моден Неодамнешно
Патување Toiletry Торба Воз Ретро Шминка Воз Случај На Големи Водоотпорен Козметички Шминка За Чување Моден

Производ големина : 18.5x7.5x13cm / 7.3x3x5.1in, тежина : 60g.Функционални карактеристики : дома патување бизнис патув�

DEN 239.76
NACHEN Шминка Случај Фризерски Количка Козметички Случај со Патент и Фиоки,козметички Салони Количка Куфер,Возен Неодамнешно
Unicey Шминка Торба, Денот на Вљубените Елемент Козметички Торба Преносни Tote Патнички Воз Случај Организаторот Неодамнешно
Unicey Шминка Торба, Глуварче Подигањето на Семе Ветрот Козметички Торба Преносни Tote Патнички Воз Случај Неодамнешно