Естетски Налепница DIY Силно Лепило Естетски Decal Ѕвезда Шема самолепливи D

Естетски Налепница DIY Силно Лепило Естетски Decal Ѕвезда Шема самолепливи D

DEN 1454.40

Неодамнешно

Това е достапна

На налепници дека со симпатична и пенливи карактеристики се лесно да се држи и да може да биде отстранета без да остават остатоци.Поради атрактивни ѕвезда, пеперутка, кит, мраз и снег шема, на налепница може да биде одличен подарок за пријатели или членови од семејството со кои сака графити decals.Направени од домашно милениче, на излет налепница е пренослив, практична и издржлива.Должина на лист на налепницата е 10cm и ширина е 21cm.Тоа е погоден за ученик, наставник, итн.Спецификации : Дизајниран во атрактивни ѕвезда, пеперутка, кит, мраз и снег шема, на налепници може да биде одличен подарок за пријатели или членови од семејството со кои сака графити decals.Или да го земе за детска играчка или подароци за пријателите и семејството кој сака графити decals, на атрактивна ѕвезда, пеперутка, кит, мраз и снег шема налепници е вашата најдобра опција.Каков голем дар за пријатели или членови од семејството со кои сака графити налепници, како што има атрактивни ѕвезда, пеперутка, кит, мраз и снег на моделот.Карактеристики : налепници дека со симпатична и пенливи карактеристики се лесно да се држи и да може да биде отстранета без да остават остатоци.Поради симпатична и пенливи карактеристики, овие налепници се лесно да се држи и да може да биде отстранета без да остават остатоци.Тоа е погоден за ученик, наставник, итн.10cm x 21cm/3.94" x 8.27" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Додатоци на производот

Автомобил Конектор за Полнач Жици од Бакар Терминал калај 4.8 Серија Терминал DJ615B-4.8A100PCM Неодамнешно
Автомобил Конектор за Полнач Жици од Бакар Терминал калај 4.8 Серија Терминал DJ615B-4.8A100PCM

ВЕТУВАЊЕ Ние се даде приоритет на нашите задоволството на клиентите; За било која причина не сте целосн

DEN 2102.40
X-DREE 18AWG Кабел E1008 Црна, Сина Ракав Пред Insulate Ferrules Жица Конектори 380Pcs(18AWG Кабел E1008 Манга Неодамнешно
X-DREE 18AWG Кабел E1008 Црна, Сина Ракав Пред Insulate Ferrules Жица Конектори 380Pcs(18AWG Кабел E1008 Манга

Име На Производ : Insulate Ferrule;Модел : E1008;Дизајн : Цевка Тип.Материјал : Пластика, Метал;Боја : Сребро На Ѕвоне�

DEN 224.40
753 270Pcs Wire Конектор Силна&Трајни со Добра Изработка 2.8/4.8/6.3 мм Неодамнешно
753 270Pcs Wire Конектор Силна&Трајни со Добра Изработка 2.8/4.8/6.3 мм

Оваа wire конектор има целосна спецификација и е погоден за употреба во неколку сценарија.Терминалот пом�

DEN 1168.80
Директно Намалување Конектор, 50Pcs Пневматски Намалување Конектор 360 Степени Rotatable за Механичка Обработка Неодамнешно
800 КОМПЈУТЕРИ Топлина се Смалуваат Задник Конектори, Sopoby Водоотпорен Електрични Конектори Жица Терминали, Неодамнешно
Морис Производи 12162 Паралелно Конектор, Винил Изолирани, Црвена, 22-16 Жица Големина (Пакување од 100) Неодамнешно
Морис Производи 12162 Паралелно Конектор, Винил Изолирани, Црвена, 22-16 Жица Големина (Пакување од 100)

Винил Изолирани Паралелно Конектори Винил Изолирани Паралелно Конектори за електрични splices.Винил Изол

DEN 354.72
NeoMcc Задник Зглоб Сребро 100/74/64/50MM Огледало Полиран не ' Рѓосувачки Челик Тешки Вратата Шарки Одговараат Неодамнешно
NeoMcc Задник Зглоб Сребро 100/74/64/50MM Огледало Полиран не ' Рѓосувачки Челик Тешки Вратата Шарки Одговараат

КАРАКТЕРИСТИКИ : Трајност, Долготрајни.Висок квалитет на виткање задник шарки дома на врата оков за меб�

DEN 2229.60
N / A Мултифункционален Кафе на Маса Зглоб, Хидраулични Бафер Lifter, Двојна Намена и Кревање Виткање Заграда, Неодамнешно
ZYongTao Калај Кутија Спецификации 100-300PCS AWG 2-8 Wire Конектор Бакар Crimp Конектор Терминал (A4094 150pcs) Неодамнешно
ZYongTao Калај Кутија Спецификации 100-300PCS AWG 2-8 Wire Конектор Бакар Crimp Конектор Терминал (A4094 150pcs)

Професионални автомобилската материјали, обезбедување на квалитет.Ако ви треба други автомобилската м

DEN 929.28
HAILAN-H Тест, Мерење 14-16 AWG Топлина се Смалуваат Задник Терминали Целосно Изолирани Печат Задник Електрична Неодамнешно
Бакарна Жица Терминал, Splice Crimp Терминали 450Pcs Uninsulated Стандардни Големини Калај Позлата Лесно Операција Неодамнешно
Бакарна Жица Терминал, Splice Crimp Терминали 450Pcs Uninsulated Стандардни Големини Калај Позлата Лесно Операција

За Жица Врска : Овие задник конектори се лесни за да се поврзиш со жици и да се помогне во подобрувањето н

DEN 628.56
Hilitchi 100pcs 12-10 Мерач Задник Изолирани Splice Терминали Електрична Жица Crimp Конектори (Жолто / 12-10AWG) Неодамнешно
Hilitchi 100pcs 12-10 Мерач Задник Изолирани Splice Терминали Електрична Жица Crimp Конектори (Жолто / 12-10AWG)

Висок Квалитет На Задник Splice Терминали Конектор.Пакет Количина : 100 PCS, Тип : Задник Терминали Конектор.А.W

DEN 2064.00
Burndy YDS331AT Hysplice Полна со Тензии Ракав, 477 Диригент Големина, 12-3/4 Должина Неодамнешно
Burndy YDS331AT Hysplice Полна со Тензии Ракав, 477 Диригент Големина, 12-3/4 Должина

Тип На Производ : Електронска Компонента.Објектот Пакет Димензија : 32.766 cm L X 3.555 cm W X 5.334 см Х Точка Пакет Т�

DEN 254.64
uxcell Топлина се Смалуваат Жица Конектори Жица Crimp Конектори Розова за 22-16 AWG 5Pcs Неодамнешно
uxcell Топлина се Смалуваат Жица Конектори Жица Crimp Конектори Розова за 22-16 AWG 5Pcs

Модел : BHT1.25 ; Боја : Розова; Одговара Кабел Големина : 2216 AWG.Колоркодирани цевки со жица мерач отпечаток, г�

DEN 155.76
Брз Кабел 4110-050P Фузија Crimp Право Лактот Конектор, 1/0 Колосек, Позитивни Поларитетот, Калај Позлатен Неодамнешно
Брз Кабел 4110-050P Фузија Crimp Право Лактот Конектор, 1/0 Колосек, Позитивни Поларитетот, Калај Позлатен

Направен од екипа на бакарни легури, метални позлатен за додаде спроводливост & отпорност на корозија...

DEN 6163.92
X-DREE 60pcs 6.3 mm Меки Силиконски Јасно Изолациони Конектор Терминал Ракав(НОВИ LON0167 60pcs 6.3 mm Меки Неодамнешно
X-DREE 60pcs 6.3 mm Меки Силиконски Јасно Изолациони Конектор Терминал Ракав(НОВИ LON0167 60pcs 6.3 mm Меки

Име на производ : Терминал Ракави; Пакет Содржина : 60(+ / 2%)компјутери x Terminal Ракави.Боја : Clear; Нето Тежина : 1

DEN 244.08
Aexit 50 Компјутери Аудио и Видео Додатоци 1.25-4S Wire Конектор Прстен Crimp Терминал Конектори & Адаптери Неодамнешно
Aexit 50 Компјутери Аудио и Видео Додатоци 1.25-4S Wire Конектор Прстен Crimp Терминал Конектори & Адаптери

Име на производ : Crimp Терминали;Модел : 1.254 S.Одговара за Жица : 2216 AWG (0.51.5mm2);Прстен Дупка Кол : 4.3 mm.Материјал

DEN 1348.80