Burndy YDS331AT Hysplice Полна со Тензии Ракав, 477 Диригент Големина, 12-3/4 Должина

Burndy YDS331AT Hysplice Полна со Тензии Ракав, 477 Диригент Големина, 12-3/4 Должина

DEN 254.64

Неодамнешно

Това е достапна

Тип На Производ : Електронска Компонента.Објектот Пакет Димензија : 32.766 cm L X 3.555 cm W X 5.334 см Х Точка Пакет Тежина : 1.1 lbs.Земја На Потекло : Сад.Hysplice полна со тензии ракави е изработена од алуминиумски цевки со staked-во кабел запре.Димензии 1/0 и поголеми заострените за постепена транзиција на стрес.Инсталиран со Hysplice алатки и умира.Пред-исполнет со Penetrox фугирање и ограничени.

Додатоци на производот

X-DREE 45 Компјутери 90 степени Најлон Изолирани Женски Притисни На Жица Терминал Конектори 16-14 AWG(45 piezas Неодамнешно
X-DREE 45 Компјутери 90 степени Најлон Изолирани Женски Притисни На Жица Терминал Конектори 16-14 AWG(45 piezas

Име на производ : Притисни На Изолирани Терминал;Модел : 2.5250 FDFN.Дизајн : Женски Лопата Конектор;Одговара �

DEN 280.56
Морис 12787 Најлон Близнак Изолирани Ferrule Стандард Din 14 AWG Жица Опсег, .394-Инчен Pin Должина, Сина, Неодамнешно
Морис 12787 Најлон Близнак Изолирани Ferrule Стандард Din 14 AWG Жица Опсег, .394-Инчен Pin Должина, Сина,

Најлон Близнак Изолирани Ferrules 2 Жица Дин Стандард Нашите Најлон Близнак Изолирани Ferrules 2 Жица се соврше

DEN 459.12
N / A Мултифункционален Кафе на Маса Зглоб, Хидраулични Бафер Lifter, Двојна Намена и Кревање Виткање Заграда, Неодамнешно
uxcell A. W. G 18 Crimp Терминали Не-Изолирани Жица Ferrule со 1000 Парче со 10 mm x 1.7 мм Неодамнешно
uxcell A. W. G 18 Crimp Терминали Не-Изолирани Жица Ferrule со 1000 Парче со 10 mm x 1.7 мм

Име на производ : НеИзолирани Жица Ferrules;Модел : EN1010 Одговара Кабел Големина : 1.0mm2(A W G 18);Fit Crimper : KT05 WF 1.0 Уста

DEN 359.76
20 Компјутери XH Штекер 1 * 8P2.5mm Криви Игла Температура Отпорни Жица-на-Табла/Жица-да-Wire Конектор Криви Неодамнешно
20 Компјутери XH Штекер 1 * 8P2.5mm Криви Игла Температура Отпорни Жица-на-Табла/Жица-да-Wire Конектор Криви

20 Компјутери XH штекер 1*8 P2.5mm криви игла температура отпорни жицанатабла / жицадаwire конектор криви игла P=

DEN 1802.40
800 КОМПЈУТЕРИ Топлина се Смалуваат Задник Конектори, Sopoby Водоотпорен Електрични Конектори Жица Терминали, Неодамнешно
200pcs Лемење Печат Жица Конектори Црвено 22-18 AWG, Водоотпорен Топлина се Смалуваат Задник Конектори, Автомобилската Неодамнешно Најдобра цена
Kuject 270PCS Топлина се Смалуваат Задник Конектори 10-26 AWG, и 400PCS Лемење Печат Жица Конектори 26-8 AWG Неодамнешно
Kuject 270PCS Топлина се Смалуваат Задник Конектори 10-26 AWG, и 400PCS Лемење Печат Жица Конектори 26-8 AWG

【Бесшевни Цевки Дизајн】Наредени со полиолефин лепило лепак, така што кога crimped на жица завршува и се за

DEN 564.00
Aexit 200 Парчиња Аудио и Видео Додатоци Кабелот Крајот Терминал Тубуларна Изолирани Ferrule Црвено Конектори Неодамнешно
Aexit 200 Парчиња Аудио и Видео Додатоци Кабелот Крајот Терминал Тубуларна Изолирани Ferrule Црвено Конектори

Име На Производ : Изолирани Ferrule;Модел : E7508;Дизајн : Цевка Тип.Материјал : Пластични, Метални Позлатен Бак�

DEN 1668.00
X-DREE 50 Компјутери 10mm2 Crimp Кабелот Жица Крајот Терминал Изолирани Bootlace Ferrule Конектор Зелена(50 Неодамнешно
X-DREE 50 Компјутери 10mm2 Crimp Кабелот Жица Крајот Терминал Изолирани Bootlace Ferrule Конектор Зелена(50

Име На Производ : Bootlace Ferrule Конектор;Материјал : Пластични, Метални.Одговара на Кабел : 10mm2 (7 AWG);Диригент Pin

DEN 876.00
EuisdanAA 300pcs Црвено Изолирани Бакарни AWG 10 Жица Crimp Приклучок за Кабелот Pin Крајот Терминал(300 piezas Неодамнешно
EuisdanAA 300pcs Црвено Изолирани Бакарни AWG 10 Жица Crimp Приклучок за Кабелот Pin Крајот Терминал(300 piezas

Име на производ : Insulate Ferrules; Материјал : Бакар,ПВЦ; Пакет Содржина : 300(+ / 2%) x Insulate Ferrules.Школка во Боја : Црве�

DEN 280.56
Не-Јо RPB73535-58 .085 Мерач Челик Плоштадот Станбени Зглоб, Полиран Месинг Позлатен, 5/8 Радиус, 3-1/2 Ширина Неодамнешно
Не-Јо RPB73535-58 .085 Мерач Челик Плоштадот Станбени Зглоб, Полиран Месинг Позлатен, 5/8 Радиус, 3-1/2 Ширина

Станбени зглоб.Полиран месинг позлатен.Сврзувачки елементи : завртки : #9 од 3 / 4" рамна глава филипс.Напра

DEN 556.56
Автомобил Конектор за Полнач Жици од Бакар Терминал калај 4.8 Серија Терминал DJ615B-4.8A100PCM Неодамнешно
Автомобил Конектор за Полнач Жици од Бакар Терминал калај 4.8 Серија Терминал DJ615B-4.8A100PCM

ВЕТУВАЊЕ Ние се даде приоритет на нашите задоволството на клиентите; За било која причина не сте целосн

DEN 2102.40
NeoMcc Задник Зглоб Сребро 100/74/64/50MM Огледало Полиран не ' Рѓосувачки Челик Тешки Вратата Шарки Одговараат Неодамнешно
NeoMcc Задник Зглоб Сребро 100/74/64/50MM Огледало Полиран не ' Рѓосувачки Челик Тешки Вратата Шарки Одговараат

КАРАКТЕРИСТИКИ : Трајност, Долготрајни.Висок квалитет на виткање задник шарки дома на врата оков за меб�

DEN 2229.60
Panduit SCSS8-L Код Диригент Задник Splice, Кратко Барел, 8 AWG Бакар Диригент Големина, Црвена Боја Код, Неодамнешно
Panduit SCSS8-L Код Диригент Задник Splice, Кратко Барел, 8 AWG Бакар Диригент Големина, Црвена Боја Код,

Кратко барел задник splice конектор за поправка или проширување на должини на #8 AWG заробени бакар диригент.

DEN 166.80
Директно Намалување Конектор, 50Pcs Пневматски Намалување Конектор 360 Степени Rotatable за Механичка Обработка Неодамнешно
30PCS Лемење Печат Жица Конектори со haisstronica Топлина се Смалуваат Лемење Конектори Водоотпорен Жица Приклучоците Неодамнешно
Xuulan Серпентина Кабел Емајлирани Бакар Ликвидација Жица 32AWG 34AWG 30AWG 28AWG 0.19 mm 0.17 mm 0.27 mm 0.12 Неодамнешно
Xuulan Серпентина Кабел Емајлирани Бакар Ликвидација Жица 32AWG 34AWG 30AWG 28AWG 0.19 mm 0.17 mm 0.27 mm 0.12

НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ суровина : Ние користење на висока чистота на electrolytic На Одделение 99.99% чиста цврст бак�

DEN 493.44
Hilitchi 100pcs 12-10 Мерач Задник Изолирани Splice Терминали Електрична Жица Crimp Конектори (Жолто / 12-10AWG) Неодамнешно
Hilitchi 100pcs 12-10 Мерач Задник Изолирани Splice Терминали Електрична Жица Crimp Конектори (Жолто / 12-10AWG)

Висок Квалитет На Задник Splice Терминали Конектор.Пакет Количина : 100 PCS, Тип : Задник Терминали Конектор.А.W

DEN 2064.00