Занает 'n Глина - Накит Јадење Одлуки за Полнење за Деца и твин (tween) Девојки на Возраст 8-14 години - Најдобри DIY Уметности & Занаети Подарок - Креативни Играчки за Preteen & Т

Занает 'n Глина - Накит Јадење Одлуки за Полнење за Деца и твин (tween) Девојки на Возраст 8-14 години - Најдобри

DEN 479.76

Неодамнешно

Това е достапна

Ослободете & Искра вашата Креативност : Roll глина, форма во облик, боја и се украси со сите инклузивно комплет и да се создаде 3 дизајнер на накит од глина или trinket јадења.Се меша и Натпревар на бои и стилови за да се направи уникатен.Вклучува : Глина (10 бои), возен pin, возен мат, матрицата, средување на алатката, металик боја, paintbrush, сјајот поим, гем налепници, сеопфатен прирачник за учење што го прави многу лесно да се следат заедно.Занает 'n Глина : Керамика е еден од најстарите занаети во светот, но уметници илјадници години никогаш немале комплет се допаѓа ова!Имаш сè што треба да направи три убави накит или trinket јадења.Забава Подарок за Сите Возрасти : Тоа фасцинира деца штом ќе се повлече на неа надвор од кутијата и е совршен семејство проект.Собранието е забавно, и конечниот резултат е неизмерно задоволување. 100% Задоволството Гарантира : тоа го Сакаат, или вашите пари назад!Ние сме сигурни дека детето ќе имаат експлозијата, но ако не сте задоволни со комплет, ние ќе рефундирање на дека 100% од парите, без прашања праша.

Додатоци на производот

Crayola Посипете Уметност Shaker, Виножито Уметност и Занаети, Подароци за Девојки и Момчиња, на Возраст 5, Неодамнешно Најдобра цена
Crayola Посипете Уметност Shaker, Виножито Уметност и Занаети, Подароци за Девојки и Момчиња, на Возраст 5,

CRAYOLA ЗАНАЕТ КОМПЛЕТ : Кој 1 Посипете Уметност Shaker, 5 Шишиња НеЈастиви Sprinkles, 12 Проект Листови, 6 Лепак Цевки,

DEN 551.76
Креативни Деца Направете Свој Вода Свет Занает Комплет за Деца – DIY Занаети Момчиња Девојчиња снежна топка Неодамнешно Најдобра цена
Направи Го Вистинскиот - Сочни Couture Розова и Скапоцени Нараквици - DIY Шарм Хривнија Одлуки за Полнење - Неодамнешно
Направи Го Вистинскиот - Сочни Couture Розова и Скапоцени Нараквици - DIY Шарм Хривнија Одлуки за Полнење -

DIY СОЧНИ COUTURE НАРАКВИЦИ : Креирање и дизајн на вашиот сопствен Сочни Couture нараквица со овој DIY лежиште за п

DEN 263.76
Занает-tastic - DIY Ѕид Колаж - Занает Кит - го Персонализирате Вашиот Простор со Инспиративни Цитати, Пред-Намалување Неодамнешно
Оригиналниот Канцелариски Направи Свој Lip Balm Лабораторија, Голема Шминка за Полнење за Девојки, DIY Усна Неодамнешно
Оригиналниот Канцелариски Направи Свој Lip Balm Лабораторија, Голема Шминка за Полнење за Девојки, DIY Усна

24парче усна сјај создателот сет со 5 Lip Balm контејнери, 2 налепница листови и 3 Светкавиот сјајот садови.Со�

DEN 405.60