X-DREE 9mmx22.5mm Рамна Глава Метал Занитвам Орев Вметнете nutser_t Сребрен Тон 10Pcs(Tuerca де remache де метал де cabeza plana де 9 mm x 22,5 mm Inserte ел tono plateado де nutser_t 10 piezas

X-DREE 9mmx22.5mm Рамна Глава Метал Занитвам Орев Вметнете nutser_t Сребрен Тон 10Pcs(Tuerca де remache де

DEN 1440.00

Неодамнешно

Това е достапна

Име На Производ : Занитвам Орев; Материјал : Метал.Тежина : 92g; Пакет Содржина : 10 Pcs x Занитвам Орев.Тема Кол : 9mm/0.35"; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Вкупна Должина : 22.5 mm/0.9"; Главата Големина : (Внатрешно Кол.)12mm/0.5",(Надворешниот Кол.)19mm/0.7"(Longitud вкупно : 22.5 mm / 0.9' '; Tamaño де ла cabeza : (diámetro внатрешни работи) 12 mm / 0.5' ', (diámetro надворешноста) 19 мм / 0.7' '.Глава Дебелина : 2mm/0.08"; Хексагонална Големина : 13x13mm/0.5"x0.5"(L*D)(Grosor де cabeza : 2 mm / 0.08' '; Tamaño хексагонална : 13x13mm / 0.5' 'x0.5' '(L * D). 9mmx22.5mm Рамна Глава Метал Занитвам Орев Вметнете nutser_t Сребрен Тон 10 Pcs0 Descriptions : Занитвам Ореви обезбеди товарот теми во тенки листови материјали кои се премногу тенки за прислушувани тема.Занитвам Јатчесто овошје исто така се користи кога некоја апликација има малку или воопшто нема пристап до задница како што може да биде инсталирана од предната страна на работата парче.Предност на Занитвам Ореви : Занитвам Ореви обезбеди силна тема во тенки материјали кои не можат да бидат прислушувани.Занитвам Ореви може да биде инсталиран од една страна, на работа парче, исто така познат како Слепи Application Rivet Ореви работат одлично кога лесно демонтажа и составување на производи е потребна.Занитвам ореви може да биде инсталиран во многу различни видови на материјал, вклучувајќи челични, пластични и fiberglass.Откако Занитвам Ореви се инсталира дополнителни компоненти со навој сврзувачки елементи може да се додадат.Занитвам Ореви не треба да се заварени на база на материјалот.Prepainted материјал не ќе бидат оштетени за време на Занитвам Орев инсталација process Rivet Ореви се достапни во многу различни стилови и материјали за многу различни видови на applications Description во Spanish Tuerca де remache де метал де cabeza plana де 9 mm x 22,5 mm Inserte ел tono plateado де nutser_t 10 piezas Nombre del producto : Tuerca де remache; Материјал : Metal Peso : 92 g; Contenido del paquete : 10 piezas x tuerca де remache Diámetro del hilo : 9 mm / 0.35' '; Боја директорот : Tono plateado Longitud вкупно : 22.5 mm / 0.9' '; Tamaño де ла cabeza : (diámetro внатрешни работи) 12 mm / 0.5' ', (diámetro надворешноста) 19 мм / 0.7' 'Grosor де cabeza : 2 mm / 0.08' '; Tamaño хексагонална : 13x13mm / 0.5' 'x0.5' '(L * D).

Додатоци на производот

EuisdanAA 110Pcs Цинк Позлатен Јаглероден Челик Автомобил Занитвам Орев Рамна Глава Навој Вметнете Комплет Неодамнешно
EuisdanAA 110Pcs Цинк Позлатен Јаглероден Челик Автомобил Занитвам Орев Рамна Глава Навој Вметнете Комплет

Име На Производ : Занитвам Орев; Материјал : Цинк Позлатен, Јаглероден Челик.Пакет Содржина : 110(+ / 2%) x Зани

DEN 311.52
Canitu 420Pcs Тема Knurled Ореви и 300Pcs Алуминиум Занитвам Орев Пакет Неодамнешно
Canitu 420Pcs Тема Knurled Ореви и 300Pcs Алуминиум Занитвам Орев Пакет

☼【Перформанси】Овие heatset внесува може да се користат за инјектирање калапи за цврсто одредување.Може д

DEN 1737.84
М5 5mm Рамна Глава Алуминиум Занитвам Орев Слепи Вметнете Орев Пакување од 100 Неодамнешно
М5 5mm Рамна Глава Алуминиум Занитвам Орев Слепи Вметнете Орев Пакување од 100

Материјал : Алуминиум.Сврзувачки Елементи Орев.Материјал : Алуминиум Занитвам Орев Инсталација Set / Ала

DEN 215.76
X-DREE 3/8-16 Рамна Глава Занитвам Орев Вметнете nutser_t Бронза на Ѕвонење 100pcs(3/8' '- 16 Tuercas де remache Неодамнешно
X-DREE 3/8-16 Рамна Глава Занитвам Орев Вметнете nutser_t Бронза на Ѕвонење 100pcs(3/8' '- 16 Tuercas де remache

Тема Големина : 3 / 8"(D); Име На Производ : Занитвам Орев.Материјал : Метал; Тежина : 827g.Пакет Содржина : 100(+ / 2%)

DEN 989.04
MroMax M6x1mm Теренот Цинк Позлата Јаглероден Челик Хексадецимален Главата Слепи Дупка Метрички Само Непобитниот Неодамнешно
220Pcs M3/M4/М5/M6/М8/M10/М12 Боја Галвански Цинк Занитвам Орев Мешани Вметнете Nutserts Асортиман Комплет Неодамнешно
220Pcs M3/M4/М5/M6/М8/M10/М12 Боја Галвански Цинк Занитвам Орев Мешани Вметнете Nutserts Асортиман Комплет

1 220pcs занитвам ореви, со различни спецификација на М3 / 4 / 5 / 6 / 8 / 10 / 12, за да ги задоволат вашите различни п�

DEN 948.00
Лесно 165/210PC Јаглероден Челик Цинк Позлатен Knurled Ореви Рамна Глава Навој Занитвам Вметнете Nutsert Капа Неодамнешно
Лесно 165/210PC Јаглероден Челик Цинк Позлатен Knurled Ореви Рамна Глава Навој Занитвам Вметнете Nutsert Капа

Занитвам ореви може да биде инсталиран во многу различни видови на материјал, Вклучувајќи челични, плас

DEN 1212.00
Fabory 3/8-16, 0.150 да 0.312, Цинк Челик Knurled Flanged Занитвам Орев, 20 pk, (Пакување од 5) Неодамнешно
Fabory 3/8-16, 0.150 да 0.312, Цинк Челик Knurled Flanged Занитвам Орев, 20 pk, (Пакување од 5)

Контрола Опсег : 0.150 во 0.312 во.Крај : цинк.Дупка Големина : 0.53 во.Материјал : Челик.Вежба Големина : 17 / 32 во.З�

DEN 4205.76
Слепи Занитвам Ореви, М3-М8 Рамна Глава Навој Слепи Занитвам Орев Вметнете Nutsert Завртка Нерѓосувачки Челик(М5) Неодамнешно
JIANHE 300PCS Countersunk Flat Head Занитвам Вметнете Орев M3M4M5M6M8M10 М12 Јаглероден Челик Занитвам Орев Неодамнешно
JIANHE 300PCS Countersunk Flat Head Занитвам Вметнете Орев M3M4M5M6M8M10 М12 Јаглероден Челик Занитвам Орев

Тип : занитвам ореви асортиман комплет 1 Занитвам ореви може да биде инсталиран во многу различни типови

DEN 1502.40
X-DREE S-М8-1 Јаглероден Челик Само Непобитниот Занитвам Орев Fastener 200pcs за 1.4 mm Тенки Плочи(S-М8-1 Неодамнешно
X-DREE S-М8-1 Јаглероден Челик Само Непобитниот Занитвам Орев Fastener 200pcs за 1.4 mm Тенки Плочи(S-М8-1

Тема Големина : М8 / 0.31"(D); Име На Производ : Само Непобитниот Орев.Материјал : Јаглероден Челик; Тежина : 734

DEN 990.24
Челик Knurled Занитвам Орев 1.150 L, 1/2-13 Кол./Тема Големина, Пакет од 10, Пакет на 5 Неодамнешно
Челик Knurled Занитвам Орев 1.150 L, 1/2-13 Кол./Тема Големина, Пакет од 10, Пакет на 5

Предмет : Занитвам Орев.Систем на Мерење : Инч.Основни Материјали : Челик.Материјал Одделение : 1008 Отворе�

DEN 4272.00
Aexit M6 x 15mm Knurled Отвори Заврши Слепи Занитвам Орев Вметнете nutser-т 500PCS (2a1e73af07f2047e2e9389f3396141f9) Неодамнешно
Aexit M6 x 15mm Knurled Отвори Заврши Слепи Занитвам Орев Вметнете nutser-т 500PCS (2a1e73af07f2047e2e9389f3396141f9)

Тема Големина : M6 / 0.24"; Име На Производ : Занитвам Орев; Материјал : Јаглероден Челик, Жолта Цинк Позлатен

DEN 1690.32
100Pcs M10 Занитвам Вметнете Ореви Поцинкуван Површината Јаглероден Челик Nutsert за Прицврстување на Делови Неодамнешно
100Pcs M10 Занитвам Вметнете Ореви Поцинкуван Површината Јаглероден Челик Nutsert за Прицврстување на Делови

Материјал : Занитвам орев усвојува јаглероден челик материјал се со цинк позлата процес, отпорни на окс�

DEN 688.56
CHENTAOMAYAN Хардвер 175PCS Занитвам Орев Комплет Цинк Обложено со Рамна Глава Навој Fastener Ореви M3 M4 M5 Неодамнешно
CHENTAOMAYAN Хардвер 175PCS Занитвам Орев Комплет Цинк Обложено со Рамна Глава Навој Fastener Ореви M3 M4 M5

Хардвер Алатки, Алатка Колекции, Одржување Колекции, Економски, Висококвалитетни Алатки.Применливи во

DEN 2284.80