ПЕДЕРОТ 32009 XA Заострените Валчести Лежишта 45x75x20mm. Истиот Ден Превозот !!!

ПЕДЕРОТ 32009 XA Заострените Валчести Лежишта 45x75x20mm. Истиот Ден Превозот !!!

DEN 216.72

Неодамнешно

Това е достапна

ПЕДЕРОТ 32009-XA Заострените Ролери Имајќи Полн Собранието - 45 mm Понесе, 75 мм OD, 20 mm Конус Ширина, 15.5 mm Првенство Ширина Понесе дијаметар : 45 mm Динамичен капацитет : 61000 N Првенство ширина : 15.5 mm Статичен капацитет : 86000 N Собранието тип : Конус & Првенство Заврши/слој : Соголени надворешен дијаметар : 75 mm Максимални вртежи во минута : 9400 ВРТЕЖИ во минута Конус ширина : 20 мм Серија : 320 Затворање тип : Отворена Страната type : Non-Flanged Првенство Кафез материјали : Челик Стандарди исполнети : DIN ISO 355/DIN 720 температурата на работа опсег : -30 до +120 °C.

Додатоци на производот

Timken 6581X Заострените Ролери Лого, Еден Конус, Стандард Толеранција, Директно ги Понесе, Keyway, Челик, Неодамнешно
Timken 6581X Заострените Ролери Лого, Еден Конус, Стандард Толеранција, Директно ги Понесе, Keyway, Челик,

Печат челик кафез рамномерно простори ролки за намали триењето, вибрации и бучава.Како дел од separable заос

DEN 16301.76
Timken 17244 Заострените Ролери Лого, Еден Куп, Стандард Толеранција, Директно Надворешен Дијаметар, Челик, Неодамнешно
Timken 17244 Заострените Ролери Лого, Еден Куп, Стандард Толеранција, Директно Надворешен Дијаметар, Челик,

Еден куп (надворешниот прстен) за поврзување на шишарки (внатрешен прстен собранија, се продава одделно)

DEN 897.60
Основни Видиме Случаи CZMY 30306 Имајќи 30x72x20.75mm (1 парче) Заострените Валчести Лежишта 30306 7306E Неодамнешно
Основни Видиме Случаи CZMY 30306 Имајќи 30x72x20.75mm (1 парче) Заострените Валчести Лежишта 30306 7306E

Број на модел : 30306; Материјали : ЧЕЛИК.Премази : ХРОМ ЧЕЛИК.Структура : Заострените Ролери.Вртежен момент

DEN 765.12
Timken 438W Заострените Ролери Лого, Еден Конус, Стандард Толеранција, Директно ги Понесе, Keyway, Челик, Инчен, Неодамнешно
Timken 438W Заострените Ролери Лого, Еден Конус, Стандард Толеранција, Директно ги Понесе, Keyway, Челик, Инчен,

На Timken Компанија произведува голем број на лежишта, од легиран челици, и поврзаните компоненти и склопо

DEN 1329.60
Хардвер Мелење Машина 2 R0.25-R1.0 X 4 Mm Shanks, 2 Жлебови Волфрам Карбид Слој Заострените Топката Носот Крајот Неодамнешно
Хардвер Мелење Машина 2 R0.25-R1.0 X 4 Mm Shanks, 2 Жлебови Волфрам Карбид Слој Заострените Топката Носот Крајот

Погоден за страна мелничката, на крајот мелничката, а по завршувањето на леано железо и титаниум.Алатка

DEN 992.16
Timken J28573 Заострените Ролери Лого, Еден Конус, Стандард Толеранција, Директно ги Понесе, Челик, Инчен, Неодамнешно
Timken J28573 Заострените Ролери Лого, Еден Конус, Стандард Толеранција, Директно ги Понесе, Челик, Инчен,

Сите возен лежишта се отворени, заштитени, или запечатени.Печат челик кафез спречува ролки од кои доаѓа

DEN 3056.16
SGS 32470 24 Заострените Радиус Крајот Општа Намена Крајот Мелница, Титаниум Алуминиумски Нитрид Слој, 0.062 Неодамнешно
SGS 32470 24 Заострените Радиус Крајот Општа Намена Крајот Мелница, Титаниум Алуминиумски Нитрид Слој, 0.062

Лабораторија проверени и сертифицирани суровина.Прецизност ЦПУ земјата на специјализирана опрема за в

DEN 1221.60
Timken 38820 Заострените Ролери Лого, Еден Куп, Стандард Толеранција, Директно Надворешен Дијаметар, Челик, Неодамнешно Најдобра цена
Timken 38820 Заострените Ролери Лого, Еден Куп, Стандард Толеранција, Директно Надворешен Дијаметар, Челик,

Сите возен лежишта се отворени, заштитени, или запечатени.Возен лежишта се користи во голем број на апли

DEN 13306.08
SHENYI Мелничката Малку 10pcs R0.5D420.550L2F HRC55 Волфрам Солидна Карбид Обложени Заострените Коси Топката Неодамнешно
SHENYI Мелничката Малку 10pcs R0.5D420.550L2F HRC55 Волфрам Солидна Карбид Обложени Заострените Коси Топката

Само персонал со специјализирани вештини за да ги користите.Ве молиме да носат шлем, очила и други безбе

DEN 3008.64
Timken 46368 Заострените Ролери Лого, Еден Куп, Стандард Толеранција, Директно Надворешен Дијаметар, Челик, Неодамнешно
Карбид Мелење Машина 2pc HRC55 Д3.175-D6mm Заострените Топката Крајот Мелница Со Волфрамово Карбид Слој Заострените Неодамнешно
NTN Имајќи 32008X Заострените Ролери Имајќи Конус и Купот на Собата, Челик, 40 мм Понесе, 68 мм OD, 19 мм Ширина Неодамнешно
NTN Имајќи 32008X Заострените Ролери Имајќи Конус и Купот на Собата, Челик, 40 мм Понесе, 68 мм OD, 19 мм Ширина

ОЕМприоритетни.Суперзаврши ролки и raceways.Построги tolerances.Одлична шок отпорни својства.Подолг живот.Заос

DEN 586.80
KFidFran 32007X Заострените Ролери Имајќи Конус и Купот на Собата, 35mm Понесе 62mm OD 18mm Дебелина 2 парчиња(32007X Неодамнешно
KFidFran 32007X Заострените Ролери Имајќи Конус и Купот на Собата, 35mm Понесе 62mm OD 18mm Дебелина 2 парчиња(32007X

Модел : 32007 X (Понесе : 35mm, Надворешниот Diamter : 62mm, Вкупната Дебелина : 18mm).Еден ред заострените валчести лежи

DEN 537.60
Timken LM814845 Заострените Ролери Лого, Еден Конус, Стандард Толеранција, Директно ги Понесе, Челик, Инчен, Неодамнешно
Timken LM814845 Заострените Ролери Лого, Еден Конус, Стандард Толеранција, Директно ги Понесе, Челик, Инчен,

Возен лежишта се користи во голем број на апликации од земјоделски машини за пренесување на опрема, роб

DEN 669.60
CTP 6Y2737 Заострените Ролери Првенство Имајќи за Модели 140M/414E/416C/416D/416E Гасеница Неодамнешно
CTP 6Y2737 Заострените Ролери Првенство Имајќи за Модели 140M/414E/416C/416D/416E Гасеница

Се користи за Модели за Модели 140 M / 414 E / 416 C / 416 D / 416 E Гасеница.Се продава во секоја од нив.Лесно во и надво

DEN 807.60
NSK 30202 Заострените Ролери Лого, Стандарден Капацитет, Притисне Челик Кафез, Метрички, 15mm Понесе, 35mm Неодамнешно
NSK 30202 Заострените Ролери Лого, Стандарден Капацитет, Притисне Челик Кафез, Метрички, 15mm Понесе, 35mm

Притиснат челик кафез рамномерно простори ролки за намали триењето, вибрации и бучава.Оваа заострените

DEN 816.24