Cayer FP1450 Камера Tripod, 64 инчи Алуминиум Tripod со Низок Профил, Топката Главата, 4-Дел Компактен фотоапарат Tripod Кабриолет да Monopod за dslr фото Камера, Капацитет до 44 Фунти

Cayer FP1450 Камера Tripod, 64 инчи Алуминиум Tripod со Низок Профил, Топката Главата, 4-Дел Компактен фотоапарат

DEN 969.60

Неодамнешно

Това е достапна

【Компактен, но Трајни】 : изработени од Алуминиум за издржливост додека минимизирање на тежина, ова топката главата tripod огради да 22.2" и поддржува до 44 lb, што го прави погоден за патување или отворено снимање. 【Низок Профил Главата】 : Со Arca-Тип Брзо Ослободување Плоча, својата машински алуминиумски constrction обезбедува дарежлив капацитет од 44 lb и има една капка notche кој овозможува поголема флексибилност во менувањето на 90-степени за хоризонтална и вертикална ориентации. 【Лесно Поставување】 на 4-дел алуминиум tripod нога се протега до максимална висина на 75.4", опремен со ергономски флип locs кои се држат отворени и затворени за да се обезбеди брза операција. 【Profectional Мулти Употреба】 : 180° нагоре-виткање нозе, лесно се претвора до monopod со комбинирање на центар колона со кој се одвојува tripod нога; Реверзибилна центар volumn или кратко сплит-колона особено идеален за макро и close-up фотографија; Погоден monopod нозе : B077 PTHWNC. 【Спецификации】 : 44 lb Вчитување Капацитет 21.5" да 63.7" Висина Опсег 360° Panning Топката Главата 2 Компјутери на Плочи во вкупна Сметководствена Торба.Оваа Cayer FP1450 Камера Tripod Комплет комбинира 4-дел tripod нозе и топката главата, вклучувајќи 2 Arca-тип брзо ослободување плочи.Со флип брави, 4-дел нозе може да се постави за максималната висина на 50.2", или 63.7" со надворешни колона целосно зголемен.Arca-тип-компатибилен топката главата со dual-акција за заклучување копчиња за топката и пан, поддршка точка-и-пука, mirrorless, и dslr фото апарати тежина до 44 lb.Капацитет : 44 lb / 20 кг.Нога Делови : 4. Нога Материјал : Алуминиум.Max.Работна Висина : 63.7" / 162cm.Мин.Работна Висина : 7.7" / 19.5 cm.Укината Должина : 22.2" / 56.5 cm.Нога Заклучување Тип : Флип Заклучување.Тежина : 3.7 lb / 1.67 кг.

Додатоци на производот

NICEYRIG Брзо Ослободување Стегач за Arca-Швајцарски Стандард, QR База за Zhiyun Кран Серија/Weebill S/DJI Неодамнешно
NICEYRIG Брзо Ослободување Стегач за Arca-Швајцарски Стандард, QR База за Zhiyun Кран Серија/Weebill S/DJI

Брзо префрлување помеѓу Arcaтип стандард gimbal и tripod, што го прави полесно, без потреба да го замени плоча на

DEN 431.28
Libec RT20C 2-Фаза Лесни Карбонски Влакна Tripod со 75mm Сад Неодамнешно
Libec RT20C 2-Фаза Лесни Карбонски Влакна Tripod со 75mm Сад

Libec RT20 C 2Фаза Лесни Карбонски Влакна Tripod со 75mm Сад Libec 3 Година Ограничена Гаранција 75mm сад.Максималната �

DEN 2159.76
Tripod Нога Подлога, Универзална Antislip Лесни Преносни Здрав Трајни М8 Гума Нога Подлога Фотографија Додатоци Неодамнешно
6 Табела Врвот Мини Tripod за Канон Vixia HF R72 R700 R70 R600 R62 R60 Неодамнешно
6 Табела Врвот Мини Tripod за Канон Vixia HF R72 R700 R70 R600 R62 R60

Ова е 6" Мини Tripod.Спецификација на производот : ДО 6" Мини Tripod 2Дел нозе мала Тежина Алуминиум Нозе Гума Сов

DEN 215.76
XSories Bendy Медиум Флексибилни Tripod (Портокалова/Црн) Неодамнешно
XSories Bendy Медиум Флексибилни Tripod (Портокалова/Црн)

Топката главата ви овозможува да се утврдат камера во саканата позиција.Гумени нозе за подобар стисок.Ф

DEN 237.60
Проектор Tripod Стојат TD90 Проектор Заградата Tabletop Tripod 1/4 Mount Завртка Преносни C80 T18 T5 DLP Проектор Неодамнешно
Проектор Tripod Стојат TD90 Проектор Заградата Tabletop Tripod 1/4 Mount Завртка Преносни C80 T18 T5 DLP Проектор

Pocketable дизајн,свитлива и преносни,лесен за чување,можете да го носат насекаде.Совршен за патување.Таа им�

DEN 422.40
SLIK U883 3-Фаза Компактен Лесни Виткање Алуминиум Патување Преносни dslr фото/SLR Видео/Камера Tripod со 3-Начин Неодамнешно
SLIK U883 3-Фаза Компактен Лесни Виткање Алуминиум Патување Преносни dslr фото/SLR Видео/Камера Tripod со 3-Начин

3 Дел нозе, со клипови, 3начин пан главата со брз чевли се вклучени.Овој алуминиум tripod постигнува максима�

DEN 2459.76
Професионални Течност Видео Систем LENNON LTS3 Карбонски Влакна Лесни Tripod/monopod Двојна Намена Фото/Видео Неодамнешно
Професионални Течност Видео Систем LENNON LTS3 Карбонски Влакна Лесни Tripod/monopod Двојна Намена Фото/Видео

Плочата на магнезиум алуминиумски глава може да биде поставен на било кој агол од 0° до целосна 90° навал�

DEN 688.56
SouiWuzi Tripod со Рокер Камера Tripod со Рокер Риболов Светилка Проектор Стојат Преносни Телескопски Риболов Неодамнешно
SouiWuzi Tripod со Рокер Камера Tripod со Рокер Риболов Светилка Проектор Стојат Преносни Телескопски Риболов

МУЛТИ ЦЕЛ : се Користат за светли,риболов tools,и исто така телефони,телескоп и други електрични производи.

DEN 1586.40
Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod за Leica V-ЛУКС 3 (Меур Ниво) Неодамнешно
Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod за Leica V-ЛУКС 3 (Меур Ниво)

3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.

DEN 4798.80
Теле Vue Теле-Pod Напредни Alt-Азимут Телескоп Монтажа со Алуминиумски Tripod Неодамнешно
Теле Vue Теле-Pod Напредни Alt-Азимут Телескоп Монтажа со Алуминиумски Tripod

Теле Vue ТелеPod Напредни AltАзимут Планината Алуминиум Tripod Tripod Торба Планината Рачка Мали Делови Торба (2

DEN 2398.80
INNOREL 62 инчи 10 Слоеви на Карбонски Влакна Камера Tripod Monopod со 360 степени Низок Центар на Гравитација Неодамнешно
INNOREL 62 инчи 10 Слоеви на Карбонски Влакна Камера Tripod Monopod со 360 степени Низок Центар на Гравитација

【Низок Профил Ballhead】 На топката главата е дизајниран со низок центар на гравитација, 36mm / 1.42 во голема то

DEN 4056.00
miliboo MTT702B Portable(Без Глава) Карбонски Влакна Tripod за Професионална видео камера Камера/Видео/dslr Неодамнешно
miliboo MTT702B Portable(Без Глава) Карбонски Влакна Tripod за Професионална видео камера Камера/Видео/dslr

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 7608.00
Manfrotto MK290XTA3-БХ 290 Xtra Топката Главата Комплет - Меѓународна Верзија (Не НИ Гаранција) (Црна) Неодамнешно
Manfrotto MK290XTA3-БХ 290 Xtra Топката Главата Комплет - Меѓународна Верзија (Не НИ Гаранција) (Црна)

Меѓународна Верзија (не НИ гаранција).Прилагодливи алуминиум Нога се Заклучува.Робустен алуминиумска к

DEN 688.56
Претходница VEO3T+ 264AT Алуминиум Патување Tripod со Мулти-Агол Центар Колона за Надземни Снимки Неодамнешно
Претходница VEO3T+ 264AT Алуминиум Патување Tripod со Мулти-Агол Центар Колона за Надземни Снимки

Патувањестил алуминиум tripod со реверзибилна нозе за лесен, компактен виткање 3 лесно да се постави нога �

DEN 5519.76
profectlen Камера Завртка Tripod Мазна Површина Јасно Тема Преносни Завртка Tripod за Сите Видови на Фотографска Неодамнешно
profectlen Камера Завртка Tripod Мазна Површина Јасно Тема Преносни Завртка Tripod за Сите Видови на Фотографска

1 Применливи за : ова завртка tripod е важечки за сите видови на фотографска опрема 2 Изглед : мазна површина,

DEN 688.56
magree Виткање Оксфорд Ткаенина Камера Tripod торбичката, Преносни Камера Tripod Торба, Црна Лесни за Monopod Неодамнешно
magree Виткање Оксфорд Ткаенина Камера Tripod торбичката, Преносни Камера Tripod Торба, Црна Лесни за Monopod

Виткање дизајн, преносни и лесен, лесен за носење и чување, лесен за употреба.Направен од висок квалитет

DEN 299.76
Ajustable Tripod со Видиме Стојат,Апарат за Телефонот Планината,Камера за Видео Табела Врвот мала Тежина Tripod,Наставата Неодамнешно
Кабинетот на Дното Tripod Дупка Долниот Капак за Sony 4K Дигитален Видео Камера FDR-AX100 FDR-AX100E HDR-CX900 Неодамнешно
Кабинетот на Дното Tripod Дупка Долниот Капак за Sony 4K Дигитален Видео Камера FDR-AX100 FDR-AX100E HDR-CX900

СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ се ВКЛУЧЕНИ ВО ЦЕНАТА.АКО ИМАТЕ БИЛО какви прашања ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Време

DEN 991.20
CARTONI Фокус 12 Течност Чело со 2-Фаза Алуминиум Црвено Заклучување Tripod со средно Ниво на СДС Smart Засилувач, Неодамнешно
CARTONI Фокус 12 Течност Чело со 2-Фаза Алуминиум Црвено Заклучување Tripod со средно Ниво на СДС Smart Засилувач,

Фокус 12 Течност Главата со Пан Бар 2Фаза Алуминиум Црвено Заклучување Tripod СДС Средината на Ниво Засилу�

DEN 575.76
Leofoto LO-324C Tripod Нозе Карбонски Влакна СП 4 Дел w Вграден Израмнување Топката & Tiltable Центар Колона Неодамнешно
Leofoto LO-324C Tripod Нозе Карбонски Влакна СП 4 Дел w Вграден Израмнување Топката & Tiltable Центар Колона

Центар Колона Навалите +25°до 25°.Направени од TORAYCA карбонски влакна, rhombкрстот шема цевки 10 слоеви на 100% ј�

DEN 10056.00
Новиот Мини 6 Tripod Табела Врвот за Кодак PixPro AZ401 AZ252 FZ201 Неодамнешно
Новиот Мини 6 Tripod Табела Врвот за Кодак PixPro AZ401 AZ252 FZ201

6" Табела Врвот Мини Tripod за Кодак Pix Pro AZ401 AZ252 FZ201 Спецификација на производот : ДО 6" Мини Tripod 2Дел нозе мала

DEN 215.76
Jiawu Микрофон Мобилен Телефон Клип, Мини Долг животен Век 1/4 Инчи Завртка Дупка Спреј Бои Обработка на Снимање Неодамнешно
Милер 1726 Стрелка 55 ENG СП Tripod (Црна) Неодамнешно
Милер 1726 Стрелка 55 ENG СП Tripod (Црна)

Товар спектар 22 до 55 кг.Брзо ослободување 100mm лизгачки плоча w / Евра камера плоча 100mm топката израмнување

DEN 688.56