miliboo MTT602II-АЛ Tripod за Камерата Tripod Стои со Хидраулични Главата Макс Висина 75.98' во Стабилна Дизајн за Дигитални dslr фото Оптоварување 10 кг

miliboo MTT602II-АЛ Tripod за Камерата Tripod Стои со Хидраулични Главата Макс Висина 75.98' во Стабилна Дизајн

DEN 4536.00

Неодамнешно

Това е достапна

Изградена во counterbalance систем.Мазна навалите и пан амортизацијата движење. 360° пан и Пред навалите -75° / +90°.Компатибилен со 65mm/75mm сад големина tripod и monopod. 3 Нога делови : се на висина треба и врвна флексибилност.Направен од алуминиум материјал,65mm сад големина ,оптоварување 10 кг,макс висина 193 см.Интегрален меур ниво : овозможува прилагодување за да се спречи нерамномерна тави и главата движења,компактен на tripod нозе. 360-Степен panning : точни panromas лесно може да се оркестрирано користење на дипломирани panning скала за точна слика усогласување.

Додатоци на производот

Sirui N1204 N Серија Tripod Нозе 4 Дел 52in Висина Јаглерод - Sirui N-1204 Неодамнешно
Sirui N1204 N Серија Tripod Нозе 4 Дел 52in Висина Јаглерод - Sirui N-1204

Светлотежина 4дел 8 X карбонски влакна tripod.Монтажни monopod со посебен монтажа плоча и рака на рака.Краток це

DEN 1934.40
SouiWuzi Tripod со Рокер Камера Tripod со Рокер Риболов Светилка Проектор Стојат Преносни Телескопски Риболов Неодамнешно
SouiWuzi Tripod со Рокер Камера Tripod со Рокер Риболов Светилка Проектор Стојат Преносни Телескопски Риболов

МУЛТИ ЦЕЛ : се Користат за светли,риболов tools,и исто така телефони,телескоп и други електрични производи.

DEN 1586.40
ПРЕТХОДНИЦА Espod CX 1OS Tabletop Tripod со Монтажни Прозорец Планината (Црна) Неодамнешно
ПРЕТХОДНИЦА Espod CX 1OS Tabletop Tripod со Монтажни Прозорец Планината (Црна)

Мазна и прецизни триначин пан главата со брзо ослободување плоча.Здрав & стабилна 20 mm 3 дел алуминиум ноз

DEN 506.40
Флексибилни Камера Tripod Рачни - ULANZI Одберете МТ-32 Прилагодливи Компактен dslr фото Vlog Selfie Стап, Неодамнешно
Флексибилни Камера Tripod Рачни - ULANZI Одберете МТ-32 Прилагодливи Компактен dslr фото Vlog Selfie Стап,

【Флексибилни Tripod Нозе】: Ова делува како tripod во места каде што неговите невозможно да се добие вистинс�

DEN 862.80
miliboo MTT702B Portable(Без Глава) Карбонски Влакна Tripod за Професионална видео камера Камера/Видео/dslr Неодамнешно
miliboo MTT702B Portable(Без Глава) Карбонски Влакна Tripod за Професионална видео камера Камера/Видео/dslr

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 7608.00
SIRUI T04S Серија Алуминиум Tripod со VA-5 Компактен Течност Видео Главата (T-004SK+VA-5) Неодамнешно
SIRUI T04S Серија Алуминиум Tripod со VA-5 Компактен Течност Видео Главата (T-004SK+VA-5)

????Монтажни и Invertible Центар Колона : центарот колона може да се подели на долг и краток дел.Опремени со рев

DEN 4557.60
Sunpak 620-080 Tripod,Црна Неодамнешно
Sunpak 620-080 Tripod,Црна

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 838.80
Теле Vue Теле-Pod Напредни Alt-Азимут Телескоп Монтажа со Алуминиумски Tripod Неодамнешно
Теле Vue Теле-Pod Напредни Alt-Азимут Телескоп Монтажа со Алуминиумски Tripod

Теле Vue ТелеPod Напредни AltАзимут Планината Алуминиум Tripod Tripod Торба Планината Рачка Мали Делови Торба (2

DEN 2398.80
Новиот Мини 6 Tripod Табела Врвот за Кодак PixPro AZ401 AZ252 FZ201 Неодамнешно
Новиот Мини 6 Tripod Табела Врвот за Кодак PixPro AZ401 AZ252 FZ201

6" Табела Врвот Мини Tripod за Кодак Pix Pro AZ401 AZ252 FZ201 Спецификација на производот : ДО 6" Мини Tripod 2Дел нозе мала

DEN 215.76
SHUHAN Камера Планината Носителот Q39 360 Степен Ротација Панорамски Метал Топката Главата за dslr фото & Дигитални Неодамнешно
Libec RT20C 2-Фаза Лесни Карбонски Влакна Tripod со 75mm Сад Неодамнешно
Libec RT20C 2-Фаза Лесни Карбонски Влакна Tripod со 75mm Сад

Libec RT20 C 2Фаза Лесни Карбонски Влакна Tripod со 75mm Сад Libec 3 Година Ограничена Гаранција 75mm сад.Максималната �

DEN 2159.76
Кабинетот на Дното Tripod Дупка Долниот Капак за Sony 4K Дигитален Видео Камера FDR-AX100 FDR-AX100E HDR-CX900 Неодамнешно
Кабинетот на Дното Tripod Дупка Долниот Капак за Sony 4K Дигитален Видео Камера FDR-AX100 FDR-AX100E HDR-CX900

СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ се ВКЛУЧЕНИ ВО ЦЕНАТА.АКО ИМАТЕ БИЛО какви прашања ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Време

DEN 991.20
CARTONI Фокус 12 Течност Чело со 2-Фаза Алуминиум Црвено Заклучување Tripod со средно Ниво на СДС Smart Засилувач, Неодамнешно
CARTONI Фокус 12 Течност Чело со 2-Фаза Алуминиум Црвено Заклучување Tripod со средно Ниво на СДС Smart Засилувач,

Фокус 12 Течност Главата со Пан Бар 2Фаза Алуминиум Црвено Заклучување Tripod СДС Средината на Ниво Засилу�

DEN 575.76
SLIK Про СП-633 Карбонски Влакна Tripod Црна (611-894) Неодамнешно
SLIK Про СП-633 Карбонски Влакна Tripod Црна (611-894)

64.1 во.Максималната Висина.Лесни Карбонски влакна.Компактен 21.2 во.Укината должина.Реверзибилна колона з

DEN 6478.80
SLIK U883 3-Фаза Компактен Лесни Виткање Алуминиум Патување Преносни dslr фото/SLR Видео/Камера Tripod со 3-Начин Неодамнешно
SLIK U883 3-Фаза Компактен Лесни Виткање Алуминиум Патување Преносни dslr фото/SLR Видео/Камера Tripod со 3-Начин

3 Дел нозе, со клипови, 3начин пан главата со брз чевли се вклучени.Овој алуминиум tripod постигнува максима�

DEN 2459.76
6 Табела Врвот Мини Tripod за Канон Vixia HF R72 R700 R70 R600 R62 R60 Неодамнешно
6 Табела Врвот Мини Tripod за Канон Vixia HF R72 R700 R70 R600 R62 R60

Ова е 6" Мини Tripod.Спецификација на производот : ДО 6" Мини Tripod 2Дел нозе мала Тежина Алуминиум Нозе Гума Сов

DEN 215.76
Свитлива Tripod, Професионални Трајни Tripod Макара за Фотографија Неодамнешно
Свитлива Tripod, Професионални Трајни Tripod Макара за Фотографија

Една нога дел зголемува структурна стабилност.Брза акција нога управувана сопирачки.Лесен алуминиум з�

DEN 1250.40
SIRUI И Серија Tripod Комплет со E Серија Топката Главата Алуминиум (ЕТ-1204+E-10) Неодамнешно
SIRUI И Серија Tripod Комплет со E Серија Топката Главата Алуминиум (ЕТ-1204+E-10)

Tripod тежина : 2.5 кг., Максимална тежина оптоварување : 18 кг.Минимална висина : 5 инчи, максимална висина : 55 и�

DEN 6237.60
Делукс Про 57 Камера Tripod со Носење за Canon EOS Бунтовнички T2i (550D) Дигитални SLR Камера Неодамнешно
Делукс Про 57 Камера Tripod со Носење за Canon EOS Бунтовнички T2i (550D) Дигитални SLR Камера

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 527.76
Мобилен Телефон Заграда,Едноставно Мобилен Телефон, Телевизија Во Заградата Рачни Стабилизатор Прилагодливи Неодамнешно
Милер 1726 Стрелка 55 ENG СП Tripod (Црна) Неодамнешно
Милер 1726 Стрелка 55 ENG СП Tripod (Црна)

Товар спектар 22 до 55 кг.Брзо ослободување 100mm лизгачки плоча w / Евра камера плоча 100mm топката израмнување

DEN 688.56
XSories Bendy Медиум Флексибилни Tripod (Портокалова/Црн) Неодамнешно
XSories Bendy Медиум Флексибилни Tripod (Портокалова/Црн)

Топката главата ви овозможува да се утврдат камера во саканата позиција.Гумени нозе за подобар стисок.Ф

DEN 237.60
jinyiSHOP Проектор Стојат Проектор Планината Стојат Прилагодливи Патување Видео Tripod со Мобилен Телефон Неодамнешно
jinyiSHOP Проектор Стојат Проектор Планината Стојат Прилагодливи Патување Видео Tripod со Мобилен Телефон

Проектор застане е совршен за дом или канцеларија, сцената или во студиото, затворен или отворен филмов�

DEN 1176.00
Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod за Leica V-ЛУКС 3 (Меур Ниво) Неодамнешно
Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod за Leica V-ЛУКС 3 (Меур Ниво)

3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.

DEN 4798.80
INNOREL 62 инчи 10 Слоеви на Карбонски Влакна Камера Tripod Monopod со 360 степени Низок Центар на Гравитација Неодамнешно
INNOREL 62 инчи 10 Слоеви на Карбонски Влакна Камера Tripod Monopod со 360 степени Низок Центар на Гравитација

【Низок Профил Ballhead】 На топката главата е дизајниран со низок центар на гравитација, 36mm / 1.42 во голема то

DEN 4056.00
profectlen Камера Завртка Tripod Мазна Површина Јасно Тема Преносни Завртка Tripod за Сите Видови на Фотографска Неодамнешно
profectlen Камера Завртка Tripod Мазна Површина Јасно Тема Преносни Завртка Tripod за Сите Видови на Фотографска

1 Применливи за : ова завртка tripod е важечки за сите видови на фотографска опрема 2 Изглед : мазна површина,

DEN 688.56