Sunpak 620-080 Tripod,Црна

Sunpak 620-080 Tripod,Црна

DEN 838.80

Неодамнешно

Това е достапна

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Разноврсна камера tripod со екстра брзо ослободување монтажа плоча за втората камера - споредуваат со Sun Pak Медиум Должност 64.6" tripod.Брзо ослободување платформа со интегрален меур ниво за прецизно израмнување.Вториот кружни меур ниво на критички tripod јака за прецизно усогласување.Прецизност-насочена центар колона со 1/4 x 20 додаток монтажа студ.Се прилагодува на повеќе од 60 инчи висок; поддржува до 6 килограми, 9 унци.

Додатоци на производот

Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod за Leica V-ЛУКС 3 (Меур Ниво) Неодамнешно
Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod за Leica V-ЛУКС 3 (Меур Ниво)

3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.

DEN 4798.80
6 Табела Врвот Мини Tripod за Канон Vixia HF R72 R700 R70 R600 R62 R60 Неодамнешно
6 Табела Врвот Мини Tripod за Канон Vixia HF R72 R700 R70 R600 R62 R60

Ова е 6" Мини Tripod.Спецификација на производот : ДО 6" Мини Tripod 2Дел нозе мала Тежина Алуминиум Нозе Гума Сов

DEN 215.76
SHUHAN Камера Планината Носителот Q39 360 Степен Ротација Панорамски Метал Топката Главата за dslr фото & Дигитални Неодамнешно
SLIK U883 3-Фаза Компактен Лесни Виткање Алуминиум Патување Преносни dslr фото/SLR Видео/Камера Tripod со 3-Начин Неодамнешно
SLIK U883 3-Фаза Компактен Лесни Виткање Алуминиум Патување Преносни dslr фото/SLR Видео/Камера Tripod со 3-Начин

3 Дел нозе, со клипови, 3начин пан главата со брз чевли се вклучени.Овој алуминиум tripod постигнува максима

DEN 2459.76
profectlen Камера Завртка Tripod Мазна Површина Јасно Тема Преносни Завртка Tripod за Сите Видови на Фотографска Неодамнешно
profectlen Камера Завртка Tripod Мазна Површина Јасно Тема Преносни Завртка Tripod за Сите Видови на Фотографска

1 Применливи за : ова завртка tripod е важечки за сите видови на фотографска опрема 2 Изглед : мазна површина,

DEN 688.56
miliboo MTT702B Portable(Без Глава) Карбонски Влакна Tripod за Професионална видео камера Камера/Видео/dslr Неодамнешно
miliboo MTT702B Portable(Без Глава) Карбонски Влакна Tripod за Професионална видео камера Камера/Видео/dslr

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 7608.00
SIRUI И Серија Tripod Комплет со E Серија Топката Главата Алуминиум (ЕТ-1204+E-10) Неодамнешно
SIRUI И Серија Tripod Комплет со E Серија Топката Главата Алуминиум (ЕТ-1204+E-10)

Tripod тежина : 2.5 кг., Максимална тежина оптоварување : 18 кг.Минимална висина : 5 инчи, максимална висина : 55 и

DEN 6237.60
Новиот Мини 6 Tripod Табела Врвот за Кодак PixPro AZ401 AZ252 FZ201 Неодамнешно
Новиот Мини 6 Tripod Табела Врвот за Кодак PixPro AZ401 AZ252 FZ201

6" Табела Врвот Мини Tripod за Кодак Pix Pro AZ401 AZ252 FZ201 Спецификација на производот : ДО 6" Мини Tripod 2Дел нозе мала

DEN 215.76
SLIK Про АЛ-523 Алуминиум Tripod - Нозе само Неодамнешно
SLIK Про АЛ-523 Алуминиум Tripod - Нозе само

Комплетен редизајн со СитеАлуминиумска конструкција за подобрување на стабилноста и torsion (свртување) к

DEN 3118.80
Cayer FP1450 Камера Tripod, 64 инчи Алуминиум Tripod со Низок Профил, Топката Главата, 4-Дел Компактен фотоапарат Неодамнешно
Cayer FP1450 Камера Tripod, 64 инчи Алуминиум Tripod со Низок Профил, Топката Главата, 4-Дел Компактен фотоапарат

【Компактен, но Трајни】 : изработени од Алуминиум за издржливост додека минимизирање на тежина, ова топ

DEN 969.60
Leofoto LS-365C + СТР-1 Маскирна Професионални Карбонски Влакна Tripod со Gimbal Глава Неодамнешно
Leofoto LS-365C + СТР-1 Маскирна Професионални Карбонски Влакна Tripod со Gimbal Глава

На цврсти, но, сепак, лесен Leofoto LS 365 C tripod е најголемиот во Leofoto е Ranger серија.Компактна и лесна тежина витка

DEN 21576.00
XSories Bendy Медиум Флексибилни Tripod (Портокалова/Црн) Неодамнешно
XSories Bendy Медиум Флексибилни Tripod (Портокалова/Црн)

Топката главата ви овозможува да се утврдат камера во саканата позиција.Гумени нозе за подобар стисок.Ф

DEN 237.60
Induro Tripods GIT204 No. 2 Гранд Серија Стелт Карбонски Влакна Tripod, 4 Поглавја (Црна) Неодамнешно
Induro Tripods GIT204 No. 2 Гранд Серија Стелт Карбонски Влакна Tripod, 4 Поглавја (Црна)

Секој Гранд Induro tripod вклучува машински алуминиумски врвот плоча со тешко anodizing, преголеми тежина кука и п

DEN 8040.00
Мобилен Телефон Заграда,Едноставно Мобилен Телефон, Телевизија Во Заградата Рачни Стабилизатор Прилагодливи Неодамнешно
SLIK Про СП-633 Карбонски Влакна Tripod Црна (611-894) Неодамнешно
SLIK Про СП-633 Карбонски Влакна Tripod Црна (611-894)

64.1 во.Максималната Висина.Лесни Карбонски влакна.Компактен 21.2 во.Укината должина.Реверзибилна колона з

DEN 6478.80
Флексибилни Камера Tripod Рачни - ULANZI Одберете МТ-32 Прилагодливи Компактен dslr фото Vlog Selfie Стап, Неодамнешно
Флексибилни Камера Tripod Рачни - ULANZI Одберете МТ-32 Прилагодливи Компактен dslr фото Vlog Selfie Стап,

【Флексибилни Tripod Нозе】: Ова делува како tripod во места каде што неговите невозможно да се добие вистинс

DEN 862.80
Manfrotto MK290XTA3-БХ 290 Xtra Топката Главата Комплет - Меѓународна Верзија (Не НИ Гаранција) (Црна) Неодамнешно
Manfrotto MK290XTA3-БХ 290 Xtra Топката Главата Комплет - Меѓународна Верзија (Не НИ Гаранција) (Црна)

Меѓународна Верзија (не НИ гаранција).Прилагодливи алуминиум Нога се Заклучува.Робустен алуминиумска к

DEN 688.56