MONON PS-2 Хопер #30648 О Мерач

MONON PS-2 Хопер 30648 О Мерач

DEN 2372.16

Неодамнешно

Това е достапна

2126200. БРЕНД НОВИ ВО КУТИЈА!!!НИКОГАШ НЕ КОРИСТАТ!!!.МЕРАЧ : O КОЛОСЕК.МИН КРИВА : O31. ДОЛЖИНА : 10 1/4".БРЕНД НОВИ ВО КУТИЈА!!!НИКОГАШ НЕ КОРИСТАТ!!!УМРЕ ФРЛИЈА МЕТАЛ КАМИОНИ ОПЕРАТИВНИ COUPLERS w/ СКРИЕНИ UNCOUPLING ЈАЗИЧИЊА УМРЕ ФРЛИЈА МЕТАЛНА РАМКА И ЗАВРШУВА ЛЕСНО КОНВЕРЗИЈА НА СКАЛА COUPLERS И ТРКАЛА (НЕ се ВКЛУЧЕНИ) ОТВОРАЊЕ на ПОКРИВОТ РЕШЕТКИ ПОСЕБНО се ПРИМЕНУВА ДЕТАЛИ МЕРАЧ : O МЕРАЧ МИН КРИВА : O31 ДОЛЖИНА : 10 1/4".

Додатоци на производот

Ангажирање LNL648640 1:64 БОЛЕСТ Цилиндрични Бункер, BN Неодамнешно
Ангажирање LNL648640 1:64 БОЛЕСТ Цилиндрични Бункер, BN

Ангажирање Возови 48640 S Скала.Креиран од новото инструментално, овие Цилиндрични Жирито, сте сигурни да �

DEN 1072.80
ROBUD Хопер Топката Жив Топката со Рачки Скокање Топката Надувување Прошетаат по Играчка Отскокнување на Топката Неодамнешно
ZYAQ Pogo Топката со Пумпа, Скок Трик Хопер Отскокнување Шарени Топка за Возрасни (Сина) Неодамнешно
ZYAQ Pogo Топката со Пумпа, Скок Трик Хопер Отскокнување Шарени Топка за Возрасни (Сина)

Големина : Табла39 x 28 CM; Топка16 CM во Дијаметар, 29 CM во Висина.Застане на пластични платформа и отскокнувањ�

DEN 671.52
SueSport Гумени Кенгура Седиште, Ирваси, Пумпа Вклучени Лесно да се Надува, Простор Бункер, Вози-на Жив Животинско Неодамнешно
INPANY Жив Коњ Хопер за Години-Подрипнувајќи/Бие/Отскокнување Коњ, Скокање на Коњ, Гумени Вози-врз Играчка Неодамнешно
INPANY Жив Коњ Хопер за Години-Подрипнувајќи/Бие/Отскокнување Коњ, Скокање на Коњ, Гумени Вози-врз Играчка

ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ : жив коњ е направен на задебелена гума, кој е издржлив и експлозија доказ.Издржливост н�

DEN 1884.00
WADDLE Жив Хопер Гумени Подрипнувајќи на Животните, во затворени простории и на Отворено за Играчка за Години Неодамнешно