Жито лукс Мил, мал, Сребро, VKP1024

Жито лукс Мил, мал, Сребро, VKP1024

-106 %

DEN 2332.56

Неодамнешно

Това е достапна

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.СОВРШЕН ДОМ МЕЛНИЦА : Одлично за мали серија печење или подготвеност за итни од страна на мелење пченица, ориз, јачмен и други мали, тешко суви зрна.ГРУБАТА ДА парична КАЗНА : Пред бирање ви овозможува лесно да се прилагоди од крупни за испукани зрна на ред за леб, квалитет на брашно.СТАБИЛНА ПРИЛОГ : Монтажа менгеме безбедно придава на стабилна површина од 1/2 инчи до 2 инчи дебела.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Хопер држи до 4-1/2 чаши на жито.ФАКУЛТАТИВНА МОТОР (VKP1024-М2) се достапни одделно.Вклучени компоненти : тело со менгеме,бункер,чудак рачка,приспособување knob и совет,мелење конус.Новиот VKP Жито Лукс Мелница е поголем и подобар од оригиналот VKP Жито Мелница.На Делукс Жито Фабрика доаѓа со рака чудак, но, исто така, нуди изборен електрични вози мотор (се продава одделно).Сега можете да имате единствена фабрика што работи одлично со или без електрична енергија.Употреба на Делукс Жито Мелница Мотор на власт вашиот мелница за ниски вртежи мелење.Ова задржува вашата жито од греење и губење на хранливи материи.

Додатоци на производот

Електрична Мелница Пченкарно Зрно Пченица Мелница Тешки Комерцијални Molino Maiz 1/4 HP Неодамнешно
Електрична Мелница Пченкарно Зрно Пченица Мелница Тешки Комерцијални Molino Maiz 1/4 HP

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 10080.00
WWahuayuan 800g Електрична Мелница за Жито Мелница Прав LCD Дигитален Нерѓосувачки Челик Ултра Мелница Машина Неодамнешно
WWahuayuan 800g Електрична Мелница за Жито Мелница Прав LCD Дигитален Нерѓосувачки Челик Ултра Мелница Машина

????【Бакар моторни】 : моторот користи highend quality лежишта, силна моќ, ниска звук, и издржливи.Тоа може да го н

DEN 1439.76